1147
1292
عنوان

نداشتن درد سينه قبل موعد پريودى

71 بازدید | 4 پست

سلام خانما من الان حدودا ده روزه كه اى يو اى انجام دادم و ٢٢ سيكلمه در حالت عادى قبل موعدم درد سينه داشتم ولى الان اصلا ندارم و فقط دهانم تلخه و گه گاهى تخمدانم تير ميكشه ميشه در صورت باردارى درد سينه نداشته باشيم؟چون من هميشه داشتم و پريود ميشدم ولى الان ندارم

دقيقا منم همينطور بودم

هميشه يك هفته تا ده روز قبل تاريخ پريم

سينه درد داشتم 

اما ماهي كه باردار بودم اصلا خبري نبود

روز موعد كه رفتم آزمايش بتا و مثبت شد 

تازه ده دوازده روز بعد سينه دردم شروع شد

خانمي مباركه به احتمال زياد بارداري 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از همه نشدن ها بزرگتر است به او اعتماد كنيم.

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

عزیزم ان شاالله احتمالا بارداری 

من برعکس شمام

هیچ وقت درد سینه نداشتم ولی موقعی که بارداری شیمیایی شدم قبل از موعد سینه م داشت میترکید انقدر حساس شده بود از اون به بعدم باز درد سینه ندارم 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1279