2726

خداااا😭😭😭😭😭هرروز جنگ اعصاب هرروز دعوا و کتک کاری با بچم دارم الان تواتاق بودم بچه رفته بود توحیاط خونشون گازکشی نیست یهو یه صدایی اومد تا کپسول گاز،کردن گذاشتن پشت در بچه رفته باز کرده و به طرز عجیبی جیییغ میکشه و گریه میکنه وداد وبیداد من یه لحظه قلبم وایستاد گفتم حیاط منفجرشده یا اینکه بچه اتیش گرفته با پای خالی،دویدم تااون سرحیاط تمام پاهام زخم شد روانی شدم دیگه یه کتک حسابی زدم بچه رو اوردمش تو اتاق ای خداااا چرا من اینقد زجر میکشم کاش بمیرم خلاص شم از این زندگی گوووووه بچم شهریورمیشه س،سالش😭😭😭😭😭یااینکه میره پیش برادرشوهرام هرکدوم۱۸و۲۲سالشونه هی اذیتش میکنن هی صداشو درمیارن منم فقط یه اتاق دارم هرچی هم در اتاقو قفل میکنم دوباره بهونه اونارو میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاءالله که خودتون به زودی صاحب خونه شید ولی تا وقتی که اونجایی سیاست داشته باش بچه اتو جلو اونا کتک نزن بیشتر از اونا به بچت محبت کن که وابسته به اونا نشه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

گناه بچه چيع

تو اون شرايط رو ديدي و پذيرفتي و ازدواج كردي بعد كتكشو به بچه ميزني

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2706