2726

من موهام خیلییییی بلند و رنگشونم روشن کرده بودم چند ماه پیش رفتم آرایشگاه گفتم تاسر شانه ام کوتاه کن بعد گرفت از ریشه کوتاه شون کرد مرتب گذاشتشون رو میزش گفتم چرا اینقدر کوتاه کردی؟؟گفت سوخته بود!!!!منم بی زبون نگفتم موهامو بده ببرم!!الان حالم بده یعنی موهامو براچی میخواست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای موی مصنوعی میخواسته میزدی شتکش میکردی  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
اییی اعصابم خورد چقدر پرو حتما کلیم پول کوتاهی گرفته ازت

نمیدونم سی تومن گرفت ولی موهامو پسرانه زد جوری که اصلا راضی نبودم کاش همون موقع از نی نی سایتیا میپرسیدم پدرشو درمیوردم😭😭

يا اكستيشن يا براي تست رنگ براي هنرجوهاش

میدونی قیمتش چنده؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706