2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من روز زایمانم یه لباس بلند پوشیدم روش هم مانتو پوشیدم چون عجله ای باید میرفتم بیمارستان

برای برگشتن از بیمارستان هم یه لباس قرمز خریده بودم با یه صندل قرمز و یه شال قشنگ 

ولی از بس درد داشتم با همون لباسی که رفتم بیمارستان و دمپایی که بیمارستان بهم داده بود برگشتم!😁😁😁

💕 دنیام دخترمه 💕
2738

رفتن ول کن برگشتو بگو من خواهرم شبیه پاندا شده بود پف کرده آریش نکنید که مثل خواهرم مثل پاندا نشید  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
رفتن ول کن برگشتو بگو من خواهرم شبیه پاندا شده بود پف کرده آریش نکنید که مثل خواهرم مثل پاندا نشید & ...

😂😂😂

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
رفتن ول کن برگشتو بگو من خواهرم شبیه پاندا شده بود پف کرده آریش نکنید که مثل خواهرم مثل پاندا نشید & ...

با اون همه درد خواهرت چه جور آرایش کرده بود؟ 😑😑😑

💕 دنیام دخترمه 💕
2706