2726

واقعا واسم سواله...من یه دخترخاله دارم دقیقا همینجوریه..دختر خیلی خوبیه..عاطفی و دلسوز و دل پاک..خیلی م خوش اخلاقه...با معرفته خیلی...مرام داره ..اما دریغ از یه دوست صمیمی..البته بگم بخاطر شغل شوهرخاله من ( پدرش ) شهرهای زیادی در رفت و آمدن مرتب...یکی دو سال می مونن و میرن‌ شهر دیگه...

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب چن سال باید بگذره تا دوستی نزدیک بوجود میاد،منم شهر غریب ازدواج کردم تازه دارم دوستایی پیدا میکنم اونم درحد کلاس زبان و اینا،رفت و امد نداریم باهم،دوستی الکی و یهویی خیلی بدی ها داره،دیدم زیاد

من خودمم همینطوری ام، دوست زیاد دادم ولی دوست صمیمی نه

بنظر خودت دلیلش چیه ؟ آدم درونگرایی هستی ؟ دوست نداری کسی رو زیاد ب خلوت شخصی ت راه بدی ؟..حریم خاصی داری واسه خودت ؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

من باهمه سلام علیک دارم ولی اصلا دوست صمیمی ندارم ازاول اینطوری بودم اینجوری راحتم یعنی اصلا نیازی به داشتن دوست صمیمی نمیبینم تو زندگیم

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊

منم هیچ دوستی ندارم😐

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

من بگم من دوستام عاشق منن ولی من دوری میکنم یکیشون که منو دیروز دید از پشت یه دفع بغلم کرد سکته کردم گودزیلا😒😒

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
من باهمه سلام علیک دارم ولی اصلا دوست صمیمی ندارم ازاول اینطوری بودم اینجوری راحتم یعنی اصلا نیازی ب ...

چرا نیازی نمی بینی ؟

من بگم من دوستام عاشق منن ولی من دوری میکنم یکیشون که منو دیروز دید از پشت یه دفع بغلم کرد سکته کردم ...

پز زیر پوستی نی؟😜

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

چون خودم همچین مشکلی داشتم یه بار یه مقاله روانشناسی خوندم راجع به همچین افرادی ،خیلی خوب توصیف کرده بود ،و واقعا گفته بود از خوبی زیادشونه و اینکه اینطور افراد ایده آل گران، توی رفاقت ،من اگر از دوستم کوچکترین بدی بدون دلیل ببینم از چشمم میفته،خودمم واسه رفاقتام و رابطه هام کم نمیزارم ،ولی خیلی چوب سادگیمو خوردم خیلی ،از تنهایی اومدم این سایت

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

خودم نمیخوام بعضی دوستا فضولن تو زندگی هم دیگه سرک میکشن خودم خیلی سال پیش یه دوست صمیمی داشتم بد ضربه ای بهم زد دیگه تصمیم گرفتم با هیچ کسی دوستی نکنم 

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2706