2726

خانوما از ۴ روز پیش بی بی چکام مثبت و پررنگ میشد...امروز رفتم از دادم تادوساعت دیگه جوابش میاد‌‌.

فقط امروز صبح که پاشدم داشتم بالا میوردم حالت تهدع دارم ...تامیخوابم خوبم تا بلند میشم دوباره میخام بالا بیارم ولی نیوردم تاحالا...

اخه به این‌زودی مگه میشه؟؟؟؟

فک کنم هفته پنج باشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله ميشه  من از شروع هفته ٥ تهوعم شروع شد. وحشتناك تهوع داشتم تا ٥ ماه.

من دفعه اولمه این حالتو دارم...یهو تابیدار شدم داشتم عوق میزدم همینجورم هستم....نمیدونم اصلا بتام چنده که اینقدر زود

ب جمع تهوع دار ها خوش اومدین. تا ۳ماعگی رفع میشه

وای همیشه ارزدم بود تهوع بارداری تجربه کنم....ولی حالا همش فک میکنم ویروسی چیزی گرفتم ...باورم نمیشه اخه اینقدر زود تهوع

من تا چهار ماهگی سر دوتا بچه ام ویار داشتم هیچی نمیتونستم بخورم همش بالا میدادم اگه معدمم خالی بود فقط عُق میدادم تا حسابی وزن کم میکردم😆

بعد 4 ماه مثله چی میخوردم ولی بچه هام زیاد وزن نمیگرفتن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

وای منم از هفته ۵ شروع شد تا ۱۲ طول کشید.ینی کلا تو دسشویی زندگی کردم ۵ کیلوام لاغر شدم.الان ک ۱۴ هفتمه باز بهتره گهگاهی میاد سراغم

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
من تا چهار ماهگی سر دوتا بچه ام ویار داشتم هیچی نمیتونستم بخورم همش بالا میدادم اگه معدمم خالی بود ف ...

اخه من باورم نمیشه هنوز بتا ندادم تهوع دارم...نکنه ویروس گرفتم😭😭😭

2706