2737
2734
عنوان

فکر می کنم دخترم فوبیا داره، چی کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 26 پست
خودم هم تحفیق می کنم اگه شما هم روانپزشک حاذق پیدا کردین لطفا معرفی کنید 

فک میکنم روانشناس بهتر باشه 

چش من براتون پرس ک جو میکنم از چندتا اساتید بهتون اطلاع میدم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما همسایه مون45سالشه رعد برق بزنه تا خونه میدوه مرد به این گندگی رسیدگی کن حتما

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2728

منم این مشکل و از کودکی دارم. البته فقط فوبیای رعدو برق نیست .چیزای زیاد دیگه هم هست واقعا بعد از ۳۰سال تو زندگیم دارم ازین ترسا رنج میبرم و قضیه اینکه تو شرایطای بحرانی و حوادث طبیعی شوهرم اسیره چون باید بریم پیش خانوادم و همشونم بیان. نتی داداشم و زن و بچه هاش اگه نباشن هر نیم ساعت میزنگم حالشونو میپرسم. گاهی خسته میشم. از تنهایی وحشت دارم شوهرم شب کاره ار ۴ شب یبار میرم پیش مادر شوهرم میخوابم یا اون باید بیاد پیشم بیچاره جرات نداره مسابرت بره وگرنه باید یه هفته قبلشبگه من مامانم یا زن داداشمو بیارم پیشم.از بیمارستان وحشت دارم روز زایمانم وسط عمل بیهوش شدم و بعد از عمل تا هفته ها کابوس میدیدم و هذیون میگفتم. شوهرم همش نگرانمه. بهترین دکترا رفتم ولی هیچ .گفتن ریشه در کودکیت داره یکی دزد اومده بود خونمون مسلح. یکی هم اتفاق بدتر دیگه. برام دعا کنید

منم این مشکل و از کودکی دارم. البته فقط فوبیای رعدو برق نیست .چیزای زیاد دیگه هم هست واقعا بعد از ۳۰ ...

عزیزم خیلی سخته ولی  شاید هنوز امکان درمان داشته باشی اگه پیش یه روانپزشک خوب بری

منم این مشکل و از کودکی دارم. البته فقط فوبیای رعدو برق نیست .چیزای زیاد دیگه هم هست واقعا بعد از ۳۰ ...

درسته دوستم

تنها رعد و برق نیست

دخترم حاضره 8 طبقه رو از پله بره بالا ولی آسانسور سوار نشه مخصوصا تنهایی

تنهایی تو اتاقش نمی خوابه  

همش نگران برادرشه

اگه دو قدم ازمون دور بشه اونقدر نگران میشه که می لرزه 

ترسای دیگه هم داره که الان حضور ذهن ندارم 

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .
عزیزم خیلی سخته ولی  شاید هنوز امکان درمان داشته باشی اگه پیش یه روانپزشک خوب بری

شاید باورت نشه از کودکی کلی جا بردنم. ولی دیگه خودم میخوام اقدام کنم برم. ترس خستم کرده شاید فکر کنید مسخرس ولی باور کنید زجراوره

2738
درسته دوستم تنها رعد و برق نیست دخترم حاضره 8 طبقه رو از پله بره بالا ولی آسانسور سوار نشه مخصوصا ...

وااای مثل من. بعد ۳۰ سال چند ساله که اسانسور سوار میشم هر لحظه ام منتظرم پاره شه بیفتم. هواپیما با وحشت سوار میشم از قطار هم خوشم نمیاد همش با خودرو خودمون. خدا به گل شما کمک کنه خوب شه و ارامشی هم به من بده

وااای مثل من. بعد ۳۰ سال چند ساله که اسانسور سوار میشم هر لحظه ام منتظرم پاره شه بیفتم. هواپیما با و ...

دختر منم از قطار می ترسه 

همش فکر می کنه بمب گذاشتن تو قطار

بخاطر شرایطمون هواپیما زیاد سوار میشه ولی اول همه ایت الکرسی می خونه و رنگش میشه مثل گچ

انشاله که هم شما به ؟آرامش برسین و هم دختر من

پدرش قبول نکرد ببرمش روانپزشک متاسفانه

میگه خودم باهاش حرف می زنم خوب میشه

فعلا توکل بر خدا 

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .