2726
استارتر مثل اینکه شما به چشم دوست نگاش میکنه طرف مقابل به چشم دوست نگات نمیکنه پس بی خیال دوستی و رف ...

نمیدونم بخدا..دیوونم کرده..میگه شاهد هم داره..ولی بخدا من اصلا از اون پول نگرفتم..مگه میشه بگیرم و یادم بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به شاهد که نیست مدرک هم لازمه 

زنگ زده پدرشوهرم.گفته من ب هوای اینکه دوستمه مدرک نگرفتم.اما شاهد دارم ک پارسال اومده از من ۵ تومن گرفته..

تازه دوستمم نیس ها..من مجرد بودم جایی کار میکردم..بعد اون اومد جایگزین من شد..یکی دوبار دیدمش

چرا اینطوری میگه؟! پول ازش نگرفتی اصلا؟ که پس داده باشی و فراموش کرده باشه طرفت؟

اصلا نگرفتم..حتی هزارتومن..اون ی سری اونجا بود.من از صاحب کارم پول قرض گرفتم.بعدم بهش برگردوندم..اما از دختره نه

اصلا نگرفتم..حتی هزارتومن..اون ی سری اونجا بود.من از صاحب کارم پول قرض گرفتم.بعدم بهش برگردوندم..اما ...

بهش جلوی خانواده شوهرت زنگ بزن 

بگو ازت شکایت میکنم به جرم افترا و تهمت خیانت در امانت بعلاوه آبرو ریزی که جلوی خانواده شوهرم کردی و اون ها هم شهادت میدن که چه دروغ هایی بهشون گفتی

تو هم شاهدت رو بیار و بدون علاوه بر خودت، شاهدت هم به جرم شهادت دروغ زندان در انتظارشه

بگو با وکیل هم مشورت کردم و حالا اگه میخوای اینطوری نشه هم از خودم عذرخواهی کن هم زنگ بزن به خانواده شوهرم و بگو دروغ گفتی و عذرخواهی کن