2726

آره شکایت کن شکایت کن

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار یاد بگیرن کمتر مزاحم اعصاب مردم بشن یکی باید بزنه تو دهنشون

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2728
بله قطعا میرسه

یکی از دوستام زنگ زده خانواده شوهرم و گفته من ازش ۵ تومن پول طلب دارم..زندگیمو بهم ریخته.بعد من اس دادم من کی ازت پول گرفتم.میگه ک گرفتی و باید پس بدی..نمیدونم چیکار کنم

یه سوال اگه کسی تهدیدتون کنه به بردن ابرو و تهمت دروغ و اعتراف کنه میخاد براتون یجور پاپوش درست کنه ولی اینا تو چت باشه و یه نفر شاهد عینی ک رو در رو باهاش حرف زده باشه 

میشه شکایت کرد ؟ 

به جایی هم میرسه ؟  اخه میگم‌شاید طرف میخاد منو بترسونه چجوری میخاد من بی آبرو کنه وقتی من گذش ...

اصلا هیچ کاری هم که نکنه تهدید خودش جرم محسوب میشه..برو پلیس فتا.حتما پیگیری میکنن و طرف رو یه گوشمالی حسابی میدن

برو دادسرا شکایت کن ولی شاهدت باید حتما بیاد و همراهیت کنه

شاهد اخه فقط یدونست میگن دوتا شاهد میخاد بعدم یه تهدید پوچه هنوز ک طوری نشده نمیخام دردسر درست کنم اگه بدونم جواب نمیده شکایت 

2706