2726
عنوان

میشود امروز من موهایت را شانه کنم؟

1383 بازدید | 17 پست

مثلا بگویی میشود امروز من موهایت را شانه کنم؟

چشمانم از شوق برق بزند و با کمالِ میل درخواستت را قبول کنم!

مثلا موهایم را عاشقانه شانه بزنی،

ببافی و آغشته به عطر دستانت کنی...

مثلا دلم غنج برود برایت،

مثلا موهایم را مدام بو بکشم...

مثلا حسِ خوشبختی بهم دست بدهد!

عزیزم،

میشود موهایم را تو برایم ببافی؟

من موهایم را برای گم شدن بین دستانِ تو

به این قد رسانده ام!

اخرش عقده ای میشیم.

هیجکیم شونه نمیکنه.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

💓💓💓💕💕❤❤❤💓💓💓

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرستادم برای همسرم امشب حتما موهامو شونه میکنه😍😍

من بفرستم واسش میگه تو موهات پره‌ من نمیتونم شونه اذیت میشی پس اصرار نکن‌.ولی بافتن تا دلم بخواد بافته

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
من بفرستم واسش میگه تو موهات پره‌ من نمیتونم شونه اذیت میشی پس اصرار نکن‌.ولی بافتن تا دلم بخواد باف ...

بافتن هم خوبه دیگه 

خوسبخت باشین همیشه 

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .
من بفرستم واسش میگه تو موهات پره‌ من نمیتونم شونه اذیت میشی پس اصرار نکن‌.ولی بافتن تا دلم بخواد باف ...

من باب نصيحت ميگم با اين تعريفي كه از موهات كردي اصلااااا نذار شونه كنه 

همون ميبافه دستش درد نكنه خوبه

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
من باب نصيحت ميگم با اين تعريفي كه از موهات كردي اصلااااا نذار شونه كنه  همون ميبافه دستش درد ...

چشم .خودشم شونه نمیکنه.میگه طول میکشه‌ تو هم هی جیغ جیغ میکنی منم دست یه موهات نمیزنم‌.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

ای کاش واقعا یکی یه روزموهای ماروشانه بزنه  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2706