2733
2734
عنوان

دوستای عزیز که از اینستا سردرمیارین ....خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 27 پست
نه برام مهم نیست.ولی طی یه جریاناتی اعتماد به نفسم پایین بود الان نابود شد.احساس میکنم هیچکسی ازم خو ...

بیخیال عزیزم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐😐دلیل منطقی واسه ناراحتیت نمیبینم

دلیلم رو بالا تر نوشتم.طی اتفاقاتی که برام افتاده .احساس میکنم هیچکسی ازمن خوشش نمیاد....با این کارش من حالم گرفته شد....

مهربان باش،شاید فردایی نباشد...
2731
عزیزم کسایی که بلاک میکنن منظورشون این نیست که شما خوب نیستی شاید پستی یا فالوری داره که نمیخواد شم ...

خب پس چرا بقیه اقوام دارن فقط من ....اشکالی نداره دیگه برام مهم نیست.😏

همگی

خوب همه ما این تجربه رو داشتیم که بلاک شدیم ولی دال بر اینکه دوست داشتنی نیستیم نیست 

دوست داشتنی بودن یه حس درونیه یعنی من خودمو دوست دارم برای خودم دوست داشتنی هستم و این کافیه دیگه و هرکسی میخواد میتونه کنار من باشه نمیخواد هم راه برای رفتن باز هست 😊 این تو هستی که باید خودت رو از بقیه بگیری نه اینکه فکر کنی این بقیه هستند که خودشون رو از تو میگیرن . الان همین که شما رو بلاک کرده اگر بود وضعیت شما فرقی میکرد؟ نه ! پس بهتر که بلاک کرد و رفت

همگی خوب همه ما این تجربه رو داشتیم که بلاک شدیم ولی دال بر اینکه دوست داشتنی نیستیم نیست  دو ...

بله جواب شما قانع کننده بود .ممنون از حرفاتون

2738
ولی حس میکنم یه جوری بهم توهین شده

سعی کن این حس بد رو از خودت دور کنی بهرحال اون یکسری داستان تو ذهن خودش تعریف کرده اومده بلاک کرده بخاطر تخیلات خودش بذار تو خودش بمونه 

اصلا برات مهم نباشه یجوری باش انگار طرف نیست برات و نشون بده اصلا وجود خارجی نداره برات😊

اخی عزیزه دلم حق داری ادم از اینکه کسی بلاکش کنه حس خوبی بدی بهش منتقل میشه ولی سعی کن افکار منفی رو از خودت دور کنی وبهش فکر نکنی از طرز حرف زدنت معمولا خیلی ادمه خوب ودوست داشتنی هستی