2726

دیروز عصری دندون دخترم محکم کوبیده شده به میز یبار براش تاپیک زدم 

لثه اش و پشت لبش از داخل کاملا سیاه شده 

انگار دندونش هم فرو رفته تو لثه اش 

لبش هم کاملا ورم کرده 

کلا انگار دهن بچه کج شده 

چند ساعت طول کشید این علایم بروز کرد 

هیج جا هم دندونپزشکی باز نبود ببرم 

منتظرم ساعت کاری شروع بشه ببرمش دکتر 

دادم دیوونه میشم به خدا 

کم فکر و خیال دارم اینم از یه طرف 

به نظرتون دکتر چیکار میکنه براش 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

اینقدر  گریه کردم سرم داره میترکه 

اصلا نفهمیدم شب احیا چجوری گذشت هیج کار نکردم .

اینقدر اعصابم داغونه زده به معده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵ سال و نیم  دندونش شیریه

انشالله که چیزی نیست

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

بهترین کار اینه فردا ببریش پیش چندتا دکتر فک دندون اینا نگو که تشخیص مثلا دکتر قلبی چی بوده ببین تشخیصشون چی دهن بچت کج نشه یه وقت واسه پول دروغ نگن توام گوش بدی چند جا برو مطمئن بشی

بهترین کار اینه فردا ببریش پیش چندتا دکتر فک دندون اینا نگو که تشخیص مثلا دکتر قلبی چی بوده ببین تشخ ...

مرررسی عزیزم 

آره باید همینکار رو بکنم

نگران نباش عزیزم شدت ضربه به دندون فشار اورده دندونم به لقه اون فشارم باعث کبودی و ورم شده الکی حرص ...

مرسی از دلداریت عزیز دلم 

ولی کاملا مشخصه که دندون فرو رفته تو لثه 

بچه رو نگاه که میکنم بغض خفم میکنه اینقدر گریه کردم کور شدم 

مرسی از دلداریت عزیز دلم  ولی کاملا مشخصه که دندون فرو رفته تو لثه  بچه رو نگاه که می ...

سایو جان دندون دخترت چطور شد خوب شد؟؟منم الان حال شمارو دارم از غصه خواب وخوراک ندارم دندون دخترم لق شده وگفتن از ریشه شکسته باید بکشین 

سایو جان دندون دخترت چطور شد خوب شد؟؟منم الان حال شمارو دارم از غصه خواب وخوراک ندارم دندون دخترم لق ...

آره عزیزم خدا رو شکر در عرض یکی دو ماه دندونی که فرو رفته بود تو لثه برگشت سر جاش 

ولی یه کوچولو انگار رنگش عوض شده 

ولی مهم نیست چون یکی دو سال دیگه میوفتن 

آخی عزیزم چند سالشه چرا لق شده؟ 

اگه از ریشه شکسته باشه باید بکشن فکر نکنم بشه کاریش کرد😭حالت رو درک میکنم

آره عزیزم خدا رو شکر در عرض یکی دو ماه دندونی که فرو رفته بود تو لثه برگشت سر جاش  ولی یه کوچو ...

خداروشکر

میگن بر اثر ضربه هست ولی من با اینکه کلی حواسم بهش هست همش دنبالشم اصلا متوجه نشدم چون اگه ضربه ای چیزی بود هم باید یه گریه ای چیزی میکرد لقی شم اتفاقی متوجه شدم چهار سالشه بچم کارم شده گریه اگه بکشن سه سال بچم بدون دندون میمونه اونم دندون جلو

خداروشکر میگن بر اثر ضربه هست ولی من با اینکه کلی حواسم بهش هست همش دنبالشم اصلا متوجه نشدم چون اگه ...

اصلا برای عکس همکاری نمیکرد بالاخره بعد چند بار بردن آوردن راضی شد عکس بگیرن از دندونش که بعد گفتن ریشه شکسته باید بکشن حالا فردا باز پیش یه متخصص دیگه هم میخوام ببرم اصلا نمیتونم با خودم کنار بیام اجازه بدم دندونشو بکشن 😭😭😭😭

اصلا برای عکس همکاری نمیکرد بالاخره بعد چند بار بردن آوردن راضی شد عکس بگیرن از دندونش که بعد گفتن ر ...

اخی عزیز دلم 

میفهمم چی میگی 

منم حال و روز تو رو داشتم 

ایشالا درست میشه نگران نباش

2706