2703
2553
عنوان

هر چی دنبال کار در منزل میگردم همشون کلاهبردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 40 پست
یه مدت گذاشتم ولی خب نتیجه نداد

اولش مثلا چندتاشو هديه بده 

بگو مثلا اگه دوستاشون رو تگ كنن 

از بينشون قرعه كشى ميكنى و..

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا هم تو تاپیکای دیگه گفتم خانومی رو مثال زدن که از سبزی خورشتی و آشی و... در حد کم شروع کرد تا جا ...

اخه بلد نیستم درست کنم لواشک این چیزا اگه هم درست کنم شهر ما کوچیکه مقل تهران بزرگ نیست که فروش بالا باشه

2456

برنامه کمدا رو میشناسی. اونجا میتونی کار بذاری و بفروشی. چون پول به برنامه واریز میشه واسه مردم قابل اعتماده. منم تازگی رفتم اونجا. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
چطوریه

چون گفتی کار هنری بلدی گفتم. اونجا هر کس وسیله داره مربوط به خانما. دست ساز یا مثلا واسه پیجت باشه. یا مزونت. یا در حد نو داشته باشی اضافه. اونجا میذاری. بعد کاربرا میپسندن پول میریزن به حساب برنامه کمدا. بعد شما ارسال می کنی. بعد که دریافت کرد طرف برنامه پول رو به حساب شما میریزه. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2714

میدونی مردم دوست دارن از پیجا خرید کنن. ولی خب میترسن اعتماد کنن. شما میتونی اجناستو تو اینستا تبلیغ کنی. بعد بگی بیان تو کمدا ازت بخرن. اینجوری راحت اعتماد می کنن.

اونوقت اطمینان داره 

اره به نظرم. من هنوز جنس نذاشتم. یه خانمی تو نی نی سایت اون روز می گفت خودش یه عالمه خرید و فروش کرده. من از اون شناختم. منم مثل شما کار هنری بلدمو و کار هم ندارم. گفتم از کمدا شروع کنم. رفتم تو برنامه بازار خوندم نظرات مردم رو همه راضی بودن.

2706