1147
1292
عنوان

هر چی دنبال کار در منزل میگردم همشون کلاهبردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 40 پست

برنامه کمدا رو میشناسی. اونجا میتونی کار بذاری و بفروشی. چون پول به برنامه واریز میشه واسه مردم قابل اعتماده. منم تازگی رفتم اونجا. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
چطوریه

چون گفتی کار هنری بلدی گفتم. اونجا هر کس وسیله داره مربوط به خانما. دست ساز یا مثلا واسه پیجت باشه. یا مزونت. یا در حد نو داشته باشی اضافه. اونجا میذاری. بعد کاربرا میپسندن پول میریزن به حساب برنامه کمدا. بعد شما ارسال می کنی. بعد که دریافت کرد طرف برنامه پول رو به حساب شما میریزه. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

میدونی مردم دوست دارن از پیجا خرید کنن. ولی خب میترسن اعتماد کنن. شما میتونی اجناستو تو اینستا تبلیغ کنی. بعد بگی بیان تو کمدا ازت بخرن. اینجوری راحت اعتماد می کنن.

1291
اونوقت اطمینان داره 

اره به نظرم. من هنوز جنس نذاشتم. یه خانمی تو نی نی سایت اون روز می گفت خودش یه عالمه خرید و فروش کرده. من از اون شناختم. منم مثل شما کار هنری بلدمو و کار هم ندارم. گفتم از کمدا شروع کنم. رفتم تو برنامه بازار خوندم نظرات مردم رو همه راضی بودن.

1274
کارهای تزیینی گل هفت سین کلا همه چی با نگین گلبرگ لمسی نمد و این چیزا

خیلی خوبه عزیزم موفق باشی به نظرم تو برنامه رو نگاه کن. ببین چی بیشتر فروش داره و سرمایه کم می خواد برو تو کار اونا. 

میگم این برنامه کمدا باید دان کنم یا تو سایت برم

باید از برنامه بازار دانلودش کنی. اپلیکیشن هست.

1308
1290