2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین بستگی به اندازه تهوعت داره. به من گفتن ب6 چای زنجبیل بعد شد روزی یه دیمیترون بعد روزی سه تا بعد شد آمپول بعد میرفتم زیر سرم افت قند خون و... 

ممکنه لازم باشه هر روز دیمیترون تزریق کنی. اما هستن کسایی که با یه دونه یه هفته سر پا میشن. 

من ديميترون برام فايده نداشت، دكترم قرص ب٦ و متوكلپراميد داد. ب ٦ روزي يكي. متوكلپراميد ٣ تا قبل هر وعده غذا. خيلي بهتر شدم با اينا

گياهي هم هر چي خوردم بي فايده بود

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2738
چند قیمتشه؟؟؟

من دکترم برام نوشت یه قوطی ۱۲۰تاییش ۲۶۰تومنه.. من اوایل باردریم گرفتم..انشاا الان اومده باشه پتیین قیمتش.. خارجیه..از آمریکا وارد میشه برا همین قیمتش بالاس‌. وقتی توی داروخانه گفت ۲۶۰شوکه شدم اما خریدم..وقتی تاثیرشو دیدم یعنی بازم باردار شم از نون شبم میزنم باز میگیرم چون واقعا جواب میده

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
دکتر زنان یا عمومی؟؟

نه زنان من شده بودم عین جنازه ها اب هم نمیتونستم بخورم دمیترون بیچارم کرد اما متوپرکلرامید خوبم کرد 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
نه زنان من شده بودم عین جنازه ها اب هم نمیتونستم بخورم دمیترون بیچارم کرد اما متوپرکلرامید خوبم کرد& ...

ببخشید گلم یسوال داشتم کی باید برم سمت دکتر زنان؟؟

من ۶ هفتمه زیادم مطمئن نیستم چند هفتمه چون بعد اولین روز پریودی اخریم ک ۲۰/۱ بود نمیدونم بعد تموم شدن پری زود اقدام کردم یا چند روز بعدش خبر نداشتم چون ناخواسته بود

چون بارداری اولمه و چند روزه ک فهمیدم اطلاع ندارم

چکارکنم؟باید برم سمت دکتر ؟؟

من دکترم برام نوشت یه قوطی ۱۲۰تاییش ۲۶۰تومنه.. من اوایل باردریم گرفتم..انشاا الان اومده باشه پتیین ق ...

دونه ای دوهزار و صد بوده خوبه که

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
قرص اندانسترون تو بارداری مجازه دکتر به من داد منم دیگه همیشه مخصوصا جایی میخواستم برم میخوردم

ببخشید گلم یسوال داشتم کی باید برم سمت دکتر زنان؟؟

من ۶ هفتمه زیادم مطمئن نیستم چند هفتمه چون بعد اولین روز پریودی اخریم ک ۲۰/۱ بود نمیدونم بعد تموم شدن پری زود اقدام کردم یا چند روز بعدش خبر نداشتم چون ناخواسته بود

چون بارداری اولمه و چند روزه ک فهمیدم اطلاع ندارم

چکارکنم؟باید برم سمت دکتر ؟؟

2706