2733
2734
عنوان

کسی هست کمک کنه

204 بازدید | 16 پست

سلام خانوما من یه مدت خیلی عصبی بودم بعد فهمیدم بخاطر مصرف قرص های ضدبارداریه و پزشکم‌گفت اگر ادامه بدم افسردگی میگیرم و سردردهای میگرنی چون با بدن من نمیسازه بعد از قطع سردردهای عصبی و عصبی بودنم ادامه داشت و پزشکم دوباره بهم ویتامین A3.A6.A12داد و ویتامینD3 به همراه قرص کلسیم یه مدت درمان شدم و خوب بودم تا داروهام تموم شد بعد از داروهاهم یک ماهی خوب بودم حالا اومدم‌ شهر مادرم اینا و دسترسی ب پزشکم ندارم دوباره سردرد های عصبی اومده سراغم و زود عصبی میشم انگار مغزم داره میترکه و ناآرومم روی ناخن هام هم برجستگی وتورفتگی ایجاد شده من چکااار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭

من اینجوری نبوم زندگیمم الحمدلله مشکلی نداره بهانه گیر شدم دیگ ب پزشک هاهم اعتماد ندارم چون یکی از بهترین پزشک های منطقه ای ک زندگی میکنیم هست

عزیزم فکر نکنم بجز پزشک کسی دیگه بتونه کمکی کنه البته اول خدا😄

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فکر نکنم بجز پزشک کسی دیگه بتونه کمکی کنه البته اول خدا😄

خسته شدم بخدا😭سرم درد میکنه داره میترکه شدم‌مث این زنا ک دائم مریضن دلم نمیخواد همسرم خسته شه از مریض بودن من از وقتی ازدواج کردیم و این قرصای ال دی لعنتی خوردم یه دفترچه خالی رو پر کردم دیگ صفحه نداره دفترچم

2728

از دمنوش های آرامبخش گیاهی استفاده کن مثله بهار نارنج، به لیمو، گل گاوزبان، بادرنجبویه...

با قرآن و اهل بیت مانوس شو، سرخودتو گرم کن  با کلاس مطالعه، ان شاءالله خوب میشی

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
میگرن داری؟

نه ندارم

اما فکر کنم دارم میگیرم ...عصبی شدم دائم تپش قلب و استرس کافیه درباره یه مسئله مثلا رنگ با کسی بحث کنم و حرف بزنیم سرررریع سردرد میگیرم مغزم انگار میخواد سوراخ شه

امشب یه قطره اشک ریختم شدم مث روانیا...وای باورم نمیشه تو ماشین سر همسرم و مادرن داد زدم سااااکت حرف نزنین بسسسه

اخه دختر ۱۹ ساله اینجوریه؟؟؟؟

2738

اسی وقتی متوجه میشی سردرد داره میاد سراغت دمنوش زنجبیل بخور..ببین تاثیرش برات چطوریه.. برای دوستم که اب روی آتیشه.. بعدش اینکه یه مقدار در طول روز برای خودت وقت بذار..وقتی وقت خالی داری برو اتاق نور رو کم کن ..دراز بکش موسیقی ملایم بذار ریلکس کن..از کانال رادیو متا توی تل گرام مراقبه های خوبی داره گوش کن 

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
ممنونم خانم گل❤❤❤😍🥰🥰🥰

قربونت..ان شاا جواب میگیری.. من یه مدت خیلی دپرس بود..االکی االکی اشکم میومد.. کلاس یوگا رفتم..بعد از اون با مراقبه اینا آشنا شدم.. خداروشکر اصلا حال و احوالم زیر و رو شد

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2706