2733
2734
عنوان

سوزش سر دل تو ماه هشتم

1173 بازدید | 10 پست

من بالای شکمم ینی دقیقا زیر سینم میسوزه و دست میزنم انگار سر شده

بعضی جاها دیدم نوشته سوزش سر دل ینی سوزش معده

ولی برای من معدم نیست

بالای شکممه

این عادیه؟ لازمه بخاطرش دکتر برم؟

من دقیقا این سرشدن رو سمت چپ دلم دارم دکتر گفت موقعیت بچه جوریه که فشار میاره نمیدونم والا توکل به خدا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دقیقا این سرشدن رو سمت چپ دلم دارم دکتر گفت موقعیت بچه جوریه که فشار میاره نمیدونم والا توکل به خ ...

آره برای منم سمت راستمه

دیروز هی فک میکردم سوتینم فشار میاره که اینجوری میشه بعد بازش کردم دیدم نه مشکل از لباسم نیست

شما هفته چندی؟

2728

همونه

سقز بجو

آدامس طبیعی

آب رو آتیشه

میگن بچه پر مو این نشونشه

من تا وقتی به دنیا بیاد سوزش داشتم

ماشاءالله پر مو بود

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

تو این ماه عزیزم همهههه همینطور هستن ب قول قدیمیا میگن موهای بچه رشد میکنه و اگ زیاد سوزش سر دل داری ینی بچه پر موئه😃منم همینطور بودم عزیزم تا ی ماه دیگ خوب میشه

بچه هام همه دنیامن😍😍😍
2738
آره من خودمم پرمو بودم ولی اصلا حس نمیکنم معدم باشه

همون درست بالای شکم

چیزی بین سوزش و ترش کردن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
آره برای منم سمت راستمه دیروز هی فک میکردم سوتینم فشار میاره که اینجوری میشه بعد بازش کردم دیدم نه ...

فکر میکنم طبیعی باشه، من هفته ۳۴

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان