2726
عنوان

نگار جان که تاپیک زدی هیچ کس باورش نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1491 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید دونه دونه ریپلای نکردم 

از همتون بازم عذرخواهی میکنم شرمنده دیگه تاپیک نمیزنم ...ممنون برام دعا کردین ...امیدوارم غم نبینین هیچوقت 

بازم شرمنده قصدم دلخور کردن کسی نبود 

وای خدا تو این تاپیک هرچی میره جلو بیشتر حالم بد میشه 

چقدر سخته خدایا چقدر سخته 🖤

چقدر این اتفاقات سخته 

ادمیم ک همش مثبت میگم از حال خوب حرف میزنم نمیخام ناراحتیامو بزرگ کنم ولی واقعا داغ عزیزو نمیشه هیچ جوره پنهان کرد غمشو ...دردشو ... 

چون درد داره خیلی زیاد💔

من ک انقدر یه ربعه گریه کردم دوباره سردرد میگرنی گرفتم

خدا به دل همتون صبر و ارامش بده دوستای قشنگ من 

ایشالا همه عزیزانتون روحشون شاد و غرق ارامش باشه

وشماهم صبور و دلتون سرشار از ارامش خدا 💙☁️

2728
ببخشید دونه دونه ریپلای نکردم  از همتون بازم عذرخواهی میکنم شرمنده دیگه تاپیک نمیزنم ...ممنون ...

نه عزیزم کسی دلخور نشد بیشتر همه کنجکاو بودن خدا رحمتش کنه به شما و خانوادش صبر و آرامش بده 

شرمندتم نمیخواستم کسیو ناراحت کنم ...

دشمنت شرمنده قشنگم چه حرفیه میزنی اخه🧡🦋

من خودم تازه داغ دیدم سریع حالم بد میشه ربطی به شما نداش عزیزکم ایشالا خدارفتگانتونو بیامرزه 💜🧚‍♀️

دوستان ببخشید فکرنمیکردم دلخور بشین ازم ....پسرعموی ۲۲ ساله م و همبازی کل دوران کودکیم فوت کرده ...ی ...

قربون دلت بشممممم هیچ کس دلگیر نشد ما فقط دلمون پیشت بود نگران شدیم

خدا رحمتشون کنه و به دل شما ارامش و صبر زینبی بده😭😭😭

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
ممنونم بمیرم براش همه ش ۲۲ ساله ش بود 😔😔

دنیا خیلی نامرده 

چی شد که فوت شدن؟

عزیزم اگه دوس داری بگو. 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
ببخشید دونه دونه ریپلای نکردم  از همتون بازم عذرخواهی میکنم شرمنده دیگه تاپیک نمیزنم ...ممنون ...

راحت باش گلم

بچه ها من خیلی دلم میگیره یعنی حدود 5روز در هفته عذاب میکشم خیلی دوس دارم برای شماها بگم که بهم یکم ...

😭😭😭😭😭😭😭 فکرشم دیوونه م میکنه عزیز دلممممم

وای خدا فقط بهت ارامش بده

اون طفل معصوم که الان جاش خوبه. دو تا جای خوووووب هم برای شما و پدرش تو بهشت نگه داشته. این دلتنگی شما هم قطعا اجر و پاداش داره. صبوری کن فدات بشم. اجر خودتو ضایع نکن. به مادرای شهدا فکر کن. که جوون ۱۸ ساله میفرستادن جبهه و ازش دل می کندن

2706