2726
عزیزم بنظرم یه سر برو مرکز ناباروری امید خلیج فارس بگو میخوام دکتر سهیل رو ببینم اونجا راحت تر پیداش ...

ای خواهر درد من با تو فرق داره یه بار رفتم مطب پیشش گفت با تخمک خودت احتمالش کمه جواب بگیری تخمک اهدا بگیر منم دیگه نرفتم

شیزاز زیاد رفتم تهرانم رفتم ۶تا تخمک ۲جنین که نشد

این هفته دوباره تهران وقت دارم از یه دکتر دیگه

کاش خودم خوب بودم شوهرم مشکل داشت۱😔

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
ممنونم  داروهات چقدر شد؟ هزینه تخمک کشی و انتقالت چقدر؟

من آبان تخمک کشی شدم امپولام شد ۳ و نیم.عملم شد ۴ میلیون و ۱۰۰ انتقالم شد ۳ تومن.فریز جنین ۱۲۰۰ .هزینه ی آزمایشا سونو عکس رنگی آمپولای بعد از عمل و....کلا من تا الان نزدیک به ۱۵ تومن خرج کردم .بعد از تخمک کشی مرکز امید تعطیل شد بخاطر جابجایی بعدم جنین شناس عوض شد بخاطر همین اسفند انتقال دادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من آبان تخمک کشی شدم امپولام شد ۳ و نیم.عملم شد ۴ میلیون و ۱۰۰ انتقالم شد ۳ تومن.فریز جنین ۱۲۰۰ .هزی ...

بازم خداروشکر جواب گرفتی من تو این چند سال۵۰ ملیون بیشتر هزینه کردم

بعد از عید هزینها بیشترم شده

مگه مرکز کجا رفته؟

2728
یعنی میری تهران که پروسه ی ivf رو شروع کنی؟

برم ببینم نظر این دکتره چیه اگه صلاح بدون یه بار دیگه برم تو سیکل بخدا خسته شدم

بازم خداروشکر جواب گرفتی من تو این چند سال۵۰ ملیون بیشتر هزینه کردم بعد از عید هزینها بیشترم شده م ...

مرکز الان رفته بیمارستان هلال احمر .کلا همین که من پروسه رو شروع کردم اول جاشو عوض کرد بعد که تخمک کشی کردن جنین شناسشون رفت.از آبان جنین شناس نداشتن تا اسفند

برم ببینم نظر این دکتره چیه اگه صلاح بدون یه بار دیگه برم تو سیکل بخدا خسته شدم

حق داری😔من که همون یه بارم داغون شدم روحیه واسم نمونده بود از دکتر بیمارستان و آمپول و...حالم به هم میخورد هیچ امیدی هم نداشتم

مرکز الان رفته بیمارستان هلال احمر .کلا همین که من پروسه رو شروع کردم اول جاشو عوض کرد بعد که تخمک ک ...

ای بابا چرا جابه جا شد خوب بود همون جا

بیمارستان هلال احمر کجاست؟

حق داری😔من که همون یه بارم داغون شدم روحیه واسم نمونده بود از دکتر بیمارستان و آمپول و...حالم به هم ...

ای بابا من چی بگم ۴بار ای یو ای ۳بار ای وی اف همه ناموفق😭

چند تا انتقال دادی؟شاید دوقولو باشن🤗

من ۳ تا انتقال دادن اولش قرار بود دوتا بذاره بعد گفت ۳ تا گذاشتم دوتا گرید b یکی a.نه عزیزم یکیه همین چند روز پیش سونو nt بودم.الانم هفته ی ۱۳ هستم

ای بابا من چی بگم ۴بار ای یو ای ۳بار ای وی اف همه ناموفق😭

منم یک بار iui کردم پارسال منفی شد از اولم کار بیهوده ای بود چون اسپرم شوهرم خیلی ضعیف بود iui هم که با طبیعی فرقی نداره فقط همون اسپرمو تزریق میکنن

منم یک بار iui کردم پارسال منفی شد از اولم کار بیهوده ای بود چون اسپرم شوهرم خیلی ضعیف بود iui هم که ...

دقیقا مشکل شوهرت چی بود؟

دقیقا مشکل شوهرت چی بود؟

تعدادش ۱۰ میلیون شد با دو سال دارو درمانی!!! دو سال زیر نظر دکتر بدل زاده بود و آمپول زد و قرص خورد تازه شد ۱۰ میلیون از اون طرف تحرکشم پایین بود دیگه بدل زاده آب پاکی رو ریخت که طبیعی بچه دار نمیشی برو واسه ivf .دیگه رفتیم میکرواینجکشن انجام شد واسمون

2706