1147
1341

خواستم ببینم مشکلت چی بوده برای بارداری؟

و کجا ای وی اف کردی؟

همون دفعه اول مثبت شدی؟

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️
خواستم ببینم مشکلت چی بوده برای بارداری؟ و کجا ای وی اف کردی؟ همون دفعه اول مثبت شدی؟

عزیزم شوهرم مشکل تحرک و تعداد اسپرم داشت.من بوشهر هستم عزیزم همینجا هم انجام دادم .بله عزیزم خدارو شکر اولین انتقالم بود

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

عزیزم شوهرم مشکل تحرک و تعداد اسپرم داشت.من بوشهر هستم عزیزم همینجا هم انجام دادم .بله عزیزم خدارو ش ...

چه خوب خداروشکر

دکترت کی بود؟چند تا تخمک داشتی؟چند تا جنین شد؟

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️
عزیزم شوهرم مشکل تحرک و تعداد اسپرم داشت.من بوشهر هستم عزیزم همینجا هم انجام دادم .بله عزیزم خدارو ش ...

منم بوشهرم ولی شیراز و تهران دکتر رفتم نتیجه هم نگرفتم😔

چه خوب خداروشکر دکترت کی بود؟چند تا تخمک داشتی؟چند تا جنین شد؟

دکتر پرستو سهیل اصفهانی.۱۶ تخمک داشتم که ۱۴ تا جنین تشکیل شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤
منم بوشهرم ولی شیراز و تهران دکتر رفتم نتیجه هم نگرفتم😔

شما مشکلتون چیه؟ شوهر من اسپرمش خیلی ضعیف بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر پرستو سهیل اصفهانی.۱۶ تخمک داشتم که ۱۴ تا جنین تشکیل شد

خیلی عالی بوده داروهات چی بودن؟

خیلی عالی بوده داروهات چی بودن؟

بذار از لیستش عکس بگیرم بفرستم.آمپول بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1348
شما مشکلتون چیه؟ شوهر من اسپرمش خیلی ضعیف بود

مشکل از خودم ذخیره تخمدانم کمه ۳بار تخمک کشی داشتم هم تخمکم کمه هم بی کیفیت

با۱۶ تا تخمک معلومه خودت خیلی خوب بودی من که هیچم😔

عزیزم بنظرم یه سر برو مرکز ناباروری امید خلیج فارس بگو میخوام دکتر سهیل رو ببینم اونجا راحت تر پیداش میکنی برای بار اول.من بار اول رفتم مرکز امید پرونده که تشکیل دادم راحت تونستم مطبشم وقت گیر بیارمو کلا دیگه رفتم مطب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
عزیزم بنظرم یه سر برو مرکز ناباروری امید خلیج فارس بگو میخوام دکتر سهیل رو ببینم اونجا راحت تر پیداش ...

ای خواهر درد من با تو فرق داره یه بار رفتم مطب پیشش گفت با تخمک خودت احتمالش کمه جواب بگیری تخمک اهدا بگیر منم دیگه نرفتم

شیزاز زیاد رفتم تهرانم رفتم ۶تا تخمک ۲جنین که نشد

این هفته دوباره تهران وقت دارم از یه دکتر دیگه

کاش خودم خوب بودم شوهرم مشکل داشت۱😔

ممنونم  داروهات چقدر شد؟ هزینه تخمک کشی و انتقالت چقدر؟

من آبان تخمک کشی شدم امپولام شد ۳ و نیم.عملم شد ۴ میلیون و ۱۰۰ انتقالم شد ۳ تومن.فریز جنین ۱۲۰۰ .هزینه ی آزمایشا سونو عکس رنگی آمپولای بعد از عمل و....کلا من تا الان نزدیک به ۱۵ تومن خرج کردم .بعد از تخمک کشی مرکز امید تعطیل شد بخاطر جابجایی بعدم جنین شناس عوض شد بخاطر همین اسفند انتقال دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خواهر درد من با تو فرق داره یه بار رفتم مطب پیشش گفت با تخمک خودت احتمالش کمه جواب بگیری تخمک اهد ...

یعنی میری تهران که پروسه ی ivf رو شروع کنی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آبان تخمک کشی شدم امپولام شد ۳ و نیم.عملم شد ۴ میلیون و ۱۰۰ انتقالم شد ۳ تومن.فریز جنین ۱۲۰۰ .هزی ...

بازم خداروشکر جواب گرفتی من تو این چند سال۵۰ ملیون بیشتر هزینه کردم

بعد از عید هزینها بیشترم شده

مگه مرکز کجا رفته؟

یعنی میری تهران که پروسه ی ivf رو شروع کنی؟

برم ببینم نظر این دکتره چیه اگه صلاح بدون یه بار دیگه برم تو سیکل بخدا خسته شدم

1331