2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه قبل خواب سیرش کنی بیدار نمیشه دختر منم همین جوریه اگه غذا نخوره تا صبح هزار بار بیدار میشه و همش باید سینه دهنش باشه ولب وقتی سیر غذا و آب بخوره تا صبح یکی دو بار بیشتر بیدار نمیشه

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 

منم تا ۲ سال دخترم یا خواب بود یا گریه میکرد دیوونم کرد واقعا مخصوصا شبها

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
اگه شیر میخوره از شیر بگیریدش... من یکسالگی دیگه شیر نخورد الان 12ساعت یسر میخوابه.. گاهی بیدار میسه ...

منم دخترم چهارده ماهشه

غذا که هیچی نمیخوره.فقط شیر

شبا هردوساعت بیدار میشه

اگرم ندم گریه میکنه و کلا بی خواب میشه

مثل الان که از سه بیداره

منم دخترم چهارده ماهشه غذا که هیچی نمیخوره.فقط شیر شبا هردوساعت بیدار میشه اگرم ندم گریه میکنه و ...

اگه عادت به پستونک دارهرخیلی راحتر میشه کارتون من الان با پستونک میخوابه عادتش دادم خودش پتوشو میاره میخوابه... غذا هم ببین چیو بیستر دوس داره اونو بیشتر بدش.. اگه از شیر بگیرید خیلی بهتر غذا میخورن.. من پسرم لاغره ولی خیلی میخوره هی میگه ام

2706