2726
عنوان

دوست پسرم گفت مابهم نمیرسیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2035 بازدید | 107 پست
اره دقیقاهمینه😔ممنونم ازدلسوزیت خواهرم

یه خواهش میکنم ازت از همه جا بلاکش کن استوری پروفایل هیچی واسش نزار اگر شمارشم داری پاک کنه خود به خود بعد یه مدت میپره از ذهنت این تورو نمیخواد ببخشید رک گفتم ایشالا موفق باشی 😍

ببخشید ولی اصلا مهم نیست. 

چرا این قدر ساده ای که فکر می کنی اگه هر دو ساکن یه شهر بودید حکما تو رو میگرفت؟ 

چرا فکر می کنید پسری که از اول رابطه رو با اطلاع والدین طرفین پیش نمی بره روزی میشه شریک زندگیتون؟ 

از هر هزارتا یه دونه این مدلی در میاد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید ببینه کی تو خانواده حرفش برش داره همونو پسره با حرف راضیش بکنه 

مشکل اینجاست دختره با اینکه با پسره در ارتباطه دقیق نمیگه کی مخالفه، چهار ساله کارشون همینه، امشب گفتیم تا آخر ماه تکلیفت رو روشن کن، اگه نمیدن تمومش کن، اخه داره سنش بالا میره... میگه از اینکه اسمم روش بمونه عذاب وجدان دارم. واقعا به نظرتون پسره مقصره، یا دختره که نمیتونه درست حسابی با خانوادش صحبت کنه 

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2728
طفلی دختر پسر 😩حتما بخاطر اینه خانوادشون بزرگتر نداره 

خانواده پسر تمام شرط و شروط رو قبول کردن، همه کاری کردن ولی خانواده دختره معلوم نیست کی تصمیم میگیره نظر دخترم رو اصلا نمیپرسن با اینکه 30سالسه

یه خواهش میکنم ازت از همه جا بلاکش کن استوری پروفایل هیچی واسش نزار اگر شمارشم داری پاک کنه خود به خ ...

ممنون .چشم .

حرفات واقعا ارومم کردامیدوارم هرچی میخوای خدابهت بده

شماهم موفق باشی❤

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
مشکل اینجاست دختره با اینکه با پسره در ارتباطه دقیق نمیگه کی مخالفه، چهار ساله کارشون همینه، امشب گف ...

هردو دختره راستش نمیگه 

پسره هم درست پیگری نمیکنی فقط دلی یه حرفی میزنه رد میشه 

الانم عذاب وجدان به علاقش قالب شده 

فقط تنها راه حلش اینه پسره دختر رو یه تکونی بده با حرفاشش مثلا بگه تحت فشارم خانوادمم اگر تکلیفم مشخص نکنی مجبورم گوش بدم به حرفشون ازدواج کنم البته اگر دختر سست عنصری نباشه خودکشی اینا نکنه

ممنون .چشم . حرفات واقعا ارومم کردامیدوارم هرچی میخوای خدابهت بده شماهم موفق باشی❤

مرسی عزیزم همچنین خودت 

هر وقت دلت گرفت میتونی تگم کنی میام باهات حرف میزنم 

هیچوقت واسه کسی که نمیخواتت نجنگ وقتی دونفر عاشق همدیگه باشن باهم نمیجنگن در عوضش باهم دیگه با دیگران میجنگن که بهم برسن 😍

پسره چندباره رفته با خانوادش حرف زده، همین چند روز پیش رفته با مادر دختره دوباره حرف زده گفته چرا تکلیفمان رو روشن نمیکنین، گفت باشه حرف میزنیم خبرت میکنیم انگار نه انگار... 

ما هم امشب همینو بهش گفتیم، گفتیم خیلی جدی دوباره ازشون خواستگاری کن بگو اگه جوابتون منفی باشه تمومش میکنم 

خانواده پسر تمام شرط و شروط رو قبول کردن، همه کاری کردن ولی خانواده دختره معلوم نیست کی تصمیم میگیره ...

ای وایی چه خانواده بی در پیکری البته ببخشید اینو میگم 

فقط دلیلش نداشتن ادم عاقل باشعور تو خانواده دختر و اینکه خود دخترم بیخیال 

همین الانم میگم چرا بیشتردرس نخوندم واین ادم احساساتموداغون کرد ووقتموگرفت

حالا واسه کنکور امسال چیزی خوندی؟ببین توام میری دانشگاه ی پسر خوب میبینی و مطمئنا دوباره دلتو ب دست میاری و عاشق میشی توام مث من چون همش تو خونه بودی و درگیر کنکور فک میکنی این کیه تنها فرشته اسمونه وارد اجتماع بزرگتری شی کامل فراموشش میکنی دقیق همون کاری ک اون باهات کرد ...ب قول اهنگ تقدیر نجفی: من ب ی جایی میرسم واسه ی لحظه دیدنم باید سر و دست بشکونی میخوای از نو شروع کنی من تو ی قله هام ولی متاسفم عزیزم نمیتونی😊 این حرفو ی روز ب پسره خواهی زد شک نکن

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
پسره چندباره رفته با خانوادش حرف زده، همین چند روز پیش رفته با مادر دختره دوباره حرف زده گفته چرا تک ...

یکار دیگ میشه کرد اینکه الکی به گوش خانواده دختر برسونن مادر پسره دختری واسه پسرش زیر نظر داره تا ببینن عملکرد اونا چی البته این راه حل بستگی به فرهنگ خانواده دختر داره یهو دیدی گفتن تو که رفتی جایی دیگه خواستگاری دروغ گفتی به ما ال بل 

ای وایی چه خانواده بی در پیکری البته ببخشید اینو میگم  فقط دلیلش نداشتن ادم عاقل باشعور تو خان ...

نه عزیزم اینقد از دستشون اعصابمون خورده، با اینکه خانواده تحصیل کرده ای هستن ولی انگار هر کی برای خودشه، دخترم بی خیاله که یه بار درست حسابی نمیشینه با خانوادش حرف بزنه همه اش به پسره میگه خودت راضیشون کنه، پسره میگه اخه دیگه چکار کنم. به نظرت تمومش کنن بهتر نیست؟ 

ممنون .چشم . حرفات واقعا ارومم کردامیدوارم هرچی میخوای خدابهت بده شماهم موفق باشی❤

بشین سفت سخت درست بخون کنکور دادی رشته خوب اوردی برو دانشگاهم چشم گوشت ببند بخون تموم که شد برو سرکار موفق که شدی انقدر ادمای خوب بیاد تو زندگیت که به این موقعیت الانت بخندی

بشین سفت سخت درست بخون کنکور دادی رشته خوب اوردی برو دانشگاهم چشم گوشت ببند بخون تموم که شد برو سرکا ...

چشم فدات😘

به نظرت 21-22واسه داروسازی دیرنیست؟

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
2706