2726
عنوان

دوست پسرم گفت مابهم نمیرسیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2035 بازدید | 107 پست
چرا عکسشو دیدم اسمش وفامیلی ودانشگاشوومعدلشو عکس خانوادشو وادرس خونشو دیدم 

من کلا به عشق قبلا ازدواج معتقد نیستم 

وقتی شوهر کردی 

میفهمی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من به دوستم گفتم به توام میگم پسری که ادعا دوست داشتن میکنه اما جرات نداره یبار بیاد کسی که ادعا میکنه رو دوست داره رو نبینه به درد لای جرز میخوره اگر واقعا عاشقت بود میمد مامانش الکی بهونه کرده معلومه پسر سست بی اراده ایی خواهش میکنم ولش کن

بهتر که رفت حتما لیاقتت نداشته..شک نکن یکی رو زیر سر داره که اینجور کرده باهات..

اتفاقاخودمم گفتم بهش اما گفت من تا1400قصدازدواج ندارم ولی مطمئنم بهم نمیرسیم پس بهتره جداشیم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
من به دوستم گفتم به توام میگم پسری که ادعا دوست داشتن میکنه اما جرات نداره یبار بیاد کسی که ادعا میک ...

اتفاقاخودمم همینو بهش گفتم .گفتم این چجوردوست داشتنیه که حاضرنیستی یه بارم منوببینی

۶ سال پیش مشابه چنین اتفاقی افتاد واسم...مامان پسره راضی نبود منم چون مغرور بودم کلا نذاشتم ب حرف دگ بکشه کات کردم...چون بابامم شدیداً مخالف بود...واقعا دست بابامو و مامانشو می‌بوسم بابت مخالفتشون

گفته قصد ازدواج نگفته که قصد دوستی دقت کن به حرف ادما

نمیدونم فقط امیدوارم اگه واقعا دروغ گفته ومیخوادبره بایکی دیگه هیچ وقت خوشبخت نشه😔😔

2706