2726
عنوان

دوست پسرم گفت مابهم نمیرسیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2037 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جوری میکین نفرینش کن انگار یه کلید رو میزنی طرف بدبخت میشه😐

والا من هر کیو نفرین میکنم انگار دعاش کردم هرروز بهتر از دیروز میشه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728
ب جهنم ک رفت..... غصه رفتن بقیه رو ک دیگه تو نباید بخوری... فقط تو روخدا ضعف نشون نده... مغرور و محک ...

بذاراخرین پیامموبدارم😔😔

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

چرااا انقدر از خودت ضعف نشون دادی 

قوی باش .قوی 

این دنیا خ جاها بی رحمه و ادماش بعضیاشون نامرد همینقدر بی رحم 

جلو اینا باید قوی باشی 

باید محکم باشی 

درد داره میدونم ولی ب روی خودت نیار دردت گرفت اونم به همچین ادمی 

قوی باش خیلی قوی 🦋

کارت اشتباه بود اما خدا رو شکر که زودتر از زندگیت رفت

چرااشتباه بوده والا پسردایی مامانم بایه دخترازدزفول اشناشدالانم خیلی خوشبختن

من بدبخت شانس نداشتم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

داغ شکستت تازه ست فعلا نیاز به زمان داری

ولی وقتی  سال ها بعدشوهرت عشق همیشگیتو میبینی به اینکه خدا اینو از سر راهت برداشت شکر میکنی 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

اسی سنت کمه معلومه باتجربه تر شی حتی ب پسره نگاهم نمیکنی چ برسه بخوای بهش بگی قلبمو گذاشتمو فلان بلاکش کن و تمام اگه دوست داشت بالاخره پبدات میکنه اگرم ن بهتر ک بره

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

میدونم همه پست ها رو میخونی ولی دلت نمیتونه قبول کنه .. سعی کن بپذیری و بزاریش کنار ادمی که برات نمی جنگه ارزش نداره نفرینش هم بکن الکی که نیس بازی بااحساسات دختر

اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706