2410
2553
عنوان

دوست پسرم گفت مابهم نمیرسیم😔😔

2018 بازدید | 107 پست

بچه ها تروخدایه چی بگیدحالم خوب بشه ازساعت11دارم گریه میکنم یع پسره بود واسه خاطرمن کنکوردادوپرستاری قبول شد الان دوباره یع سال بودکه باهم بودیم خیلی پسر خوبی بودخییییلی 

قرارشد هرجورشده بهم برسیم امشب گفت بایدکات کنیم گفتم چرا؟ گفت چون به مامانم به صورت غیرمستقیم گفتم نظرت نسبت به کسی که ازشهردیگه زن میگیره چیه؟ اونم گفته مخالفم 😢 من همدانم اون مشهده

حس میکنم داشت بهانه میوردازم خواهش کردنفرینش نکنم امانمیتونم خیلی دلم شکسته گفت ازم میترسه که نفرینش کنم 😭اما من واقعا حالم بده چیکارکنم بقران دارم میترکم خیلی نامرده😢😔😔

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

دوست خوشگلم درکت میکنم قطعا خ سخته همچین اتفاقی 

ولی میدونی چیه 

ب این فک کن اونیکه انقدر تورو نخاسته  بخاطرت بجنگه بعدا اگرهم بهم‌میرسیدین تو زندگی برات قدمی برنمیداش

فدای سرت ک رف زندگیتو بکن با یه ادم لایق 🦋

ایشالا خوشبخت شی عزیزکم💛🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خداروشکر کن امروز بفهمی بهتر از اینه که 1 ماه دیگه بفهمی. سریع جدا شو و خودتو معطلش نکن. مطمئنا موردهای بهتر در انتظارته اولش سخته ولی چه بسا یه روز بگی چه خوب شد ک نشد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714

آروم باش عزیز دلم . بحث راضی یا نا راضی بودن خانواده دیگه قدیمی شده اگه مردی واقعا عاشق باشه خانوادشم میتونه راضی کنه حتما خودش نمیخواد..توکل کن برخدا

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم

خیلی راحت بگم وقتی کسی ادمو نخواد نمیخواد و نمیشه کاریش کرد

یه مدت بهتون سخت میگذره خاطراتش تو ذهنتون هست ولی خب به مرور فراموش میکنین و با شخصی بهتر از ایشون آشنا میشین و در اخر میگین آخیش چه خوب شد تموم شد و من به اینجاها رسیدم✋☺ این نظر من بود 

2706