1735
1707
عنوان

دوست پسرم گفت مابهم نمیرسیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 107 پست
نه اصلا، خانواده با فرهنگ و از نظر اخلاقی خانواده اروم و خوب و سرشناس هستن، البته شرایط پسره خیلی از ...

خب پس همون باید یه تکونی واسه ازدواج پسره بهشون داد ایشالا که هر چی خیره پیش بیاد 

خب پس همون باید یه تکونی واسه ازدواج پسره بهشون داد ایشالا که هر چی خیره پیش بیاد 

قربونت عزیزم، انشاءالله 

ببخشی وقتت رو گرفتم، مرسی از همفکریت😘😘😘

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

فقط مشکلتون اینه که در مورد ازدواج بی خیالن، پسرشون همگی بالای 40 ازدواج کردن😀

از این خانواده ها زیاد دیدم اخرشم یا همه سن بالا دل مرده یا یواشکی پسرا زن گرفتن موقعی بچشون به دنیا اومده با خبر شدن 😶

مجردی خوبه ولی نه تا موقعی که مورد خوبی باشه بی دلیل رد کتی 

1718

عزیزم برو خدا رو شکر کن همینجوری رفته ازت سواستفاده نکرده یاخیانتشو ندیدی

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با شمام دوست عزیز🚫نمیدونم چرا ایرانیا رعایت نکردن قوانین رو باحالی میدونن🚫اینکه شما صدمین کاربریته که میترکه دلیل بر باکلاسی و باحالیت نیس نشون دهنده اوج بیشعوریته که نمیتونی به قوانین سایتی که داری ازش استفاده میکنی احترام بذاری☘پس هی نگو این پنجمین کاربریمه و کاربرقدیمیم که صدبار ترکیده☘با افتخارچهار تا کاربری دارم که هیچکدوم نترکیده🎈 گروه بنفش وزن شروع ۸۷/۸۰۰تاریخ شروع۱۳۹۹/۲/۱۲وزن فعلی۸۵/۵ من میتونم تا عروسیم به زیر۷۰کیلو برسم هرکی امضامو دید بگه فانتوم پرخوری نکن اینم جدید اضافه کنم بگید از جاریات یاد بگیر😂تیکر عروسیمه انشاالله۹۹/۹/۹
نه.من فقط عاشق داروسازیم پارسال پرستاری میوردم اما فقط دارومیخوام

اینطورکه معلوم هست این اقاپسرتابع نظرات مادرش هست.پس به احتمال نوددرصدهم بادختری ازدواج میکندکه مادرش انتخابش میکند.به اون ده درصد هم دل نبند چون اگرواقعادوست داشت تمام تلاشش روبرای به دست اوردنت میکرد.خودت روبرای فردی که حتی حاضرنیست تلاشی برای بدست اوردنت کنه ناراحت نکن.