1472
1459
عنوان

دوست پسرم گفت مابهم نمیرسیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 107 پست
ب جهنم ک رفت..... غصه رفتن بقیه رو ک دیگه تو نباید بخوری... فقط تو روخدا ضعف نشون نده... مغرور و محک ...

بذاراخرین پیامموبدارم😔😔

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چرااا انقدر از خودت ضعف نشون دادی 

قوی باش .قوی 

این دنیا خ جاها بی رحمه و ادماش بعضیاشون نامرد همینقدر بی رحم 

جلو اینا باید قوی باشی 

باید محکم باشی 

درد داره میدونم ولی ب روی خودت نیار دردت گرفت اونم به همچین ادمی 

قوی باش خیلی قوی 🦋

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...
1475
کارت اشتباه بود اما خدا رو شکر که زودتر از زندگیت رفت

چرااشتباه بوده والا پسردایی مامانم بایه دخترازدزفول اشناشدالانم خیلی خوشبختن

من بدبخت شانس نداشتم

اسی سنت کمه معلومه باتجربه تر شی حتی ب پسره نگاهم نمیکنی چ برسه بخوای بهش بگی قلبمو گذاشتمو فلان بلاکش کن و تمام اگه دوست داشت بالاخره پبدات میکنه اگرم ن بهتر ک بره

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

میدونم همه پست ها رو میخونی ولی دلت نمیتونه قبول کنه .. سعی کن بپذیری و بزاریش کنار ادمی که برات نمی جنگه ارزش نداره نفرینش هم بکن الکی که نیس بازی بااحساسات دختر

اللهم صل علی محمد و ال محمد
1334

شما خيلي جووني 

ارتباط راه دوركه يك بارهم همو از نزديك نديدين ، اصلا معلوم نيست داشتي با كي چت ميكردي حرفهاش راست بوده دروغ بوده ارتباط عاقلانه اي نبوده بهتر كه كات كني بره پي كارش تا اينجا هم اشتباه كردي ادامه دادي

نه.من فقط عاشق داروسازیم پارسال پرستاری میوردم اما فقط دارومیخوام

عزیزم حالا خودت کنکور داری ی ماه فقط وقت داری بخوای ذهنتو درگیر اون کنی اصلا نمیتونی درس بخونی بیخیالش شو توروخدا

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
1476
شما خيلي جووني  ارتباط راه دوركه يك بارهم همو از نزديك نديدين ، اصلا معلوم نيست داشتي با كي چت ...

خودمم میگم همون بهتر که رفت امامیدونی چیه حس میکنم قلبم نابودشد😔خیلی ناراحتم 

همش میگم چراوابسته این آدم شدم که الان بخوام بهم بریزم

بزار يه چيزي بهت بگم استارتر جان شايد حالت بهتر بشه

دقيقا بمن هم ٨ سال پيش با تمام وابستگيم بهش و عشق و علاقه به همديگه همين حرفو زد دوتا درخت كنار هم وسط اب بودن گفت دو خط موازي كه هيچموقع بهم نميرسن مثل منو تو!!!! منم حالم بدتر از تو شد تا مدتها و سال تا اينكه الان با همسرم ازدواج كردم الان ٤ ساله زندگيم از بهتر هم بهتره به لطف خدا شوهر نجيب و موقعيت توپ قابل مقايسه با اون ايكبيري نيست باور نميكني الان حاضر نيستم جلوم بشينه يه چاي باهاش بخورم🤮

بنابراين از اتفاقهاي زندگيت به نحو احسنت استقبال كن و گريه نكن

1331