2737
2739
عنوان

امسال رمضان😢😢😢

481 بازدید | 37 پست

چراروزه داراکمترشدن واقعا.نصف اونایی که پارسال روزه بودن امسال نیستن.واقعاتاسف باره.فکر کنم مشکلات اقتصادی مردم ودین گریز کرده

عجب بیهوده تکراریست دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه از دم یه هفته ب ماه مبارک زخم معده میگیرن 😊😊😊

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2728

اره ... واقعا خیلی بده... دوستم پارسال میگرفت..ولی امسال نه..

ولی نمیدونن از ماست که بر ماست..وگرنه خدا ک همیشه خیرمون رو میخواد

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

دور وریایه من که بیشتر شدن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
اره ... واقعا خیلی بده... دوستم پارسال میگرفت..ولی امسال نه.. ولی نمیدونن از ماست که بر ماست..وگرنه ...

منم هر سال میگرفتم امسال نه.(این چند روزو میگیرم).به خاطر مریضیم.کسیم نمیدونه مریضم.شاید دوستتم همین طوره

عزیز دلم چ ارتباطی ب مشکلات اقتصادی داره مگه مشکلات برای ما و امثال اونایی ک روزه میگیرند نیست ن گلم مشکل تو ضعف ایمانه، تو طلبکار بودنمون از خدا و ...

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...
اون مشکلات و یه قشرخاص.که چون کاربریمو دوست دارم نمیگم کیا.

منم چون حوصله اخطار ندارم🤦🏻‍♀️😂

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2706