2726

12 تا 14 روز بعد لقاح.. 

ولی خیلیام قبل موعد نشون میده

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به سلامتی.احتمال داره به نظرتون 3/4روزم نشون بده یاصبر کنم ?

ازمایش خون بعد ده روز نشون میده به بیبی چک نمیشه اعتماد کرد عمه من باردار بود بیبی چک میذاشت منفی میشد ازمایش خونش مثبت شد و فهمید بارداره

به سلامتی.احتمال داره به نظرتون 3/4روزم نشون بده یاصبر کنم ?

من از روز اقدام شروع کردم روزی دوتا بی بی میزاشتم تا شب نهم مثبت شد 😅😅

شوهرم بعدش رفته بود یه دنیا بی بی خریده بود میگفت هی بزن دلت وا شه 😁

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
من از روز اقدام شروع کردم روزی دوتا بی بی میزاشتم تا شب نهم مثبت شد 😅😅 شوهرم بعدش رفته بود یه دنی ...

من ماه پیش 7تازدم ازمایشم دادم نشد.بعد چند وقت گرفت?چند وقته اقدام میکنید?

من ماه پیش 7تازدم ازمایشم دادم نشد.بعد چند وقت گرفت?چند وقته اقدام میکنید?

دخترم ۱۳ ماهشه. یک ماه اقدام بودم

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
خدا حفظش کنه دعا کن منم باردار باشم.ماه پیشم اقدام داشتم ولی بعد تخمک گذاریم بود.ولی این دفعه از،چند ...

ممنون عزیزم.

معجون و گرمیجات زیاد بخور. بعد اقدام هم اصلا بلند نشو. پاهات روبده بالا

انشالله سال دیگه این موقع نی نی نازت بغلته

2706