2410
2553
عنوان

پريوده ولي بارداره

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 44 پست

مامانم . کلا منظم پریود میشد منم نامزد بودم بابامم اسرار داشت ک مامانم ی بچه بیار بد من تنها نشن مامانم میگف نه بد ی شب بابام دلدرد گرفت رفت سونوگرافی بعد مامانم به زکتر میگه که اره یکمی زیر شکمم درد میکنه همونجا مامانمم سونوگرافی میکنه بد مگه خانوم شما۳-۴ماهتونه . بخدا مامانم اصلا نمیفهمید بد ماماتم میگه تو اتاق نشستم زل زده بودم ب دیوار اصلا باورم نمیشد میگفت بابات اومد تو کلی خجالت کشیدم الانم فسقلی من جیگر بابام عشق مامانم عمر من ۲/۵سالس ❤❤❤❤دیگ مامانم حالا ولش نمیکنه اسمشم حمیدرضا جیگره

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
اره یکی از اشناهایه ما رفته دکتر گفته تو شکمم یسره ی چی تکون میخوره  گفته باردار نیستی مگ گفته ...

اووووووووو يا خدااا

شكمش نيومده بوده جلو؟!!!

قضاوت فقط کار خداست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره یکی از اشناهایه ما رفته دکتر گفته تو شکمم یسره ی چی تکون میخوره  گفته باردار نیستی مگ گفته ...

یا خدا 😄😄😄😄

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2720
2714
مامانم . کلا منظم پریود میشد منم نامزد بودم بابامم اسرار داشت ک مامانم ی بچه بیار بد من تنها نشن مام ...

اي جانننننن

مامانت اينا جوونن؟!

قضاوت فقط کار خداست...

چه خوب حالا من تا جوابو گرفتم از فرداش بالا آوردنام شروع شد     

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

ولی فرق داره ها پریودش با زمان غیر بارداری

من سه روز فک میکردم پریودم

ولی هم خیلی کم بود و هم اینکه کمر دردم بیشتر بود تا درد زیر شکم و رحمم

بعد دو سه روز که دیدم تموم شده شک کردم و فهمیدم حامله م😁😁😁😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706