2726
عنوان

توروخدا مامان هایی که بچشون بخاطر تب بالا تشنج کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 19199 بازدید | 141 پست
عزیرم یه سوال دیگه هم دارم ازت... پسر شما بخاطر تب عفونت یهو تشنج کرد؟

هرررچی سوال داری بپرس... 

نه بخاطر تب ناشی از واکسن... 

بی تجربه بودم... از تب زیر بغل چیزی نمیدونستم... اونموقع اینقدر توی فضای مجازی نبودم که اطلاعاتم زیاد باشه.. 

بدنش سرد بود.... نگو دمای زیر بغلش بالااا بوده   

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهههه اصلا غصه الکی نخور...  ببین اتفاق ترسناکی نیفتاده... منم اوایل حال تورو داشتم.. ان شا ال ...

خدا کنه بتونم امروز کلا فراموش کنم ولی بعید میدونم... مرسی دوست خوبم.. میشه لطف کنی به بقیه سوالاتم جواب بدی

2728

نوار مغز نگرفتن ولی با شرح حالی که ازم پرسیدن گفتن این علایم یعنی لرز و پشت سرش بی حالی و کبودی یعنی تشنج.... حالا پرستار بهم گفته شاید تب سنجت خراب بوده ولی من مطمءنم درست بود... شایدم یهو تبش رفته بالا ... ننیدونم بخدا... تموم این سوال ها دور سرم میچرخه و من خودم مقصر ۱۰۰ درصد این ماجرا میدونم... الهی برا بچم بمیرم  اگه مادر بی خیالی بودم دلم نمیسوخت من امروز ۴ صبح بخاطر تب بردمش بیمارستان حتی صبر نکردم هوا روشن بشه... حالا این شد دستمزدم

آها... پس شما هم تب بر نداده بودی ... درسته؟

من تب بر دادم ولی دیدم بدنش سرده.... دیگه مجددا شیاف نکردم و منتظر بودم 4 ساعتش کامل بشه که نوبت بعدی تب بر رو بدم... 

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
من تب بر دادم ولی دیدم بدنش سرده.... دیگه مجددا شیاف نکردم و منتظر بودم 4 ساعتش کامل بشه که نوبت بعد ...

دقیقا منم منتظر بودم ساعت بره رو ۴ تا دوباره شیاف کنم که ابن اتفاق افتاد

تشنج ربطی دارو دادنت نداره عزیزم غصه نخور

دکتر دخترم میگفت که اکثرا ارثی هستش یا کلا این بچه ها از نوزادی ک به دنیا میان تو بدنشون دارن تا چهار پنج سالگی که کلا از بدنشون بره

نگران نباش تب و تشنج خطرناک نیس وتا یه سنی هستش

2706