2737
2734
عنوان

بچها میترسم این یعنی چی توروخدااا بچم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 73 پست
الهی فدات بشم الهی به حق این شبا دلت شاد باشه  به خودت استرس نده هیچی نمیشه  ..من برات صلو ...

مرسی عزیزدلم ک اینقد مهربونی💜 ان شالله هرچی ازخدامیخوای بهت بده💚

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
بدبختی اینه ک من اینجا تنهام شوهرمم تا غروب سرکاره ببچاره ولی سونو رو ۷خرداد دادم میرم پیش ی متخصص خ ...

تو تنها نیستی خدارو داری منم وقتی حامله بودم تنها بودم باهزاران مشکی بخدا اگه بگم اشکت واسم درمیاد ولی خب امیدم بخدا بود چون درد داری  اگه میتونی عصر شوهرت اومد برو یه دکتر رفتی بگو اورژانسیم  زیاد الافت نکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تنها نیستی خدارو داری منم وقتی حامله بودم تنها بودم باهزاران مشکی بخدا اگه بگم اشکت واسم درمیاد و ...

💖💖 ولی مادر بودنو درک کردم خیلی حس عجیبیه با این ک ی ماهه باردارم شده زندگیم😢

2731
💖💖 ولی مادر بودنو درک کردم خیلی حس عجیبیه با این ک ی ماهه باردارم شده زندگیم😢

آره حس شیرینیه حالا بزار تکون بخوره دیونت میکنه من وقتی تنها بودم باهاش حرف میزدم تو امیدم همدمم  رفیق لحضه هام بچم بود 

استارتر جان یک ماهته یعنی دقیقا تایم پریود قبلیته من سه ماه اول روز پریودم دقیقا لکه بینی داشتم! به دکترم گفتم گفت نترس طبیعیه و شیاف رو که البته داد اما یک پیشنهاد اگر می تونی و تهرانی برو پیش دکتر انصاری اگر نه یک دکتر دیگه و اگه خواست سونو کنه بگو از روی شکم سونو کن بگو شیاف گذاشتم نمی تونم سونو کنم چون دکتر من تا به حال نه یک بار سونوی واژینال داده بهم نه معاینه کرده . 

استارتر جان یک ماهته یعنی دقیقا تایم پریود قبلیته من سه ماه اول روز پریودم دقیقا لکه بینی داشتم! به ...

بچم سقط شد😢😢😢😢😢😢😢

2738

استراحت کن شیاف بذار نزدیکی نکن پله نرو اخه چه مهمونی میدی بااین وضعت عزیزم 

شب قدره نذر کن 

من بودم مثلا اسم علی یا زهرا نذرمیکردم برابچم 

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
دکتر چیکارمیکنه؟۷ خرداد سونوگرافی دارم

خانمی حتما حتما شیاف بزار 

اگه زیاد شده روزی دو تا میخواد

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
بچم سقط شد😢😢😢😢😢😢😢

عزیزم متاسفم الان دیدم سقط شده

به زودی نی نی بر میگرده

حست رو می فهمم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
۴

شیاف پروژسترون 400 شبی یکی از مقعد بزار. برو آمپول پرولوتون بخر.پرولوتون 500 خارجی بخر به تزریقاتی بگو نصف 500 رو بهت تزریق کنه.اگر خارجی پیدا نکردی برو ایرانی با دز 250 بخر و تزریق کن.پرولوتون هفته ای یک عدد.از توالت فرنگی استفاده کن و فعلا فقط استراحت باش.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

اخه این لک بینی چیه گریبان ما زنارو تو بارداری گرفته منم داشتم خیلی اذیت شدم 😔 قدیمیا چرا چیزیشون نمیشد اخه دختر عمم ازمن چندسال بزرگتر دوتا بچه داره دومی رو 1سالش به زوره سومی رو باردار شده قربون خدا برم اونوقت من با یه ترس کوچیک بچه دومم سقط شد