2703
2553
وای خیلی از تشنج میترسم اخه ی برادرشوهرم بیماری تشنج داره منم خیلی میترسم

نه عزیزم. انرژی منفی رو خواهس میکنم از خودت‌دوووور کن

مثبت فکر کن

من بهت قووول میدم میری واکسنش رو میزنی

و مرتب بهش قطره میدی

سر ۲۴ ساعت عالیه عالی میشه

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
ولی همیشه با شوهرم بیداریم بالا سر پسرم هر موقع واکسن میزنیم

اشتباه میکنید گلم. مرتب قطره بدیذ تب نکنه.انسالاه ک خطری نیس

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم. انرژی منفی رو خواهس میکنم از خودت‌دوووور کن مثبت فکر کن من بهت قووول میدم میری واکسنش رو ...

ایشالا واسه منم خوب پیش بره و پسرم اذیت نشه منم دوروز پیش باید میزدم از استرس گفتم بزار یک هفته بگذره

نه عزیزم. انرژی منفی رو خواهس میکنم از خودت‌دوووور کن مثبت فکر کن من بهت قووول میدم میری واکسنش رو ...

وای ممنون ولی باور کن دست خودم نیس ایشالا ک چیزی نیست همینطوره ک میگی پسرمم خیلی سخت واکسن نیست خداروشکر

2720
ایشالا واسه منم خوب پیش بره و پسرم اذیت نشه منم دوروز پیش باید میزدم از استرس گفتم بزار یک هفته بگذر ...

واااای دختر

من ازت خواهش میکنم همین فردا بچه ت رو ببر بزن واکسنشو

الکی عقب ننداز 

افکارتو تغییر بده

هیییچی نیست بخدا

چرا الکی سختش میکنید

وای ممنون ولی باور کن دست خودم نیس ایشالا ک چیزی نیست همینطوره ک میگی پسرمم خیلی سخت واکسن نیست خدار ...

خداروشکر گلم.

پس در کمال ارامش بچه ت رو ببر واکسنشو بزنه

یه مادر نمونه ،یه مادر قوی و شاد و بدون استرس

اینو همیشه بدون

2714
وای بهش فک میکنم دلشوره میگیرم اصلا دلم نمیخواد بزنم مجبورم

وای خدای من باور نمیکنم

مگه ممکنه واسه ۱ واکسن

دلشوره

برام‌قابل هضم نیس

وای خدای من باور نمیکنم مگه ممکنه واسه ۱ واکسن دلشوره برام‌قابل هضم نیس

وای واقعا خوش بحالت گفتم ک من به خاطر برادر شوهرم همیشه از همون اول نگران بودم الانم ک اطرافیان همه میگن سخته من بیشتر از همه واکسنا دلشوره دارم

من سه روز پيش زدم و از يك سالگي ب بعد همش استرس اين واكسنو داشتم از بس همه ميگفتن خيلي سخته حتي شبي ك ميخواستم برم برا واكسن خوابم نبر از استرس ولي خدا رو هزار مرتبه شكردخترم اذييت نشد فقط روز اول يكم تب داشت و موقع راه رفتن كمي لنگ مي زد البته استامينوفن هر چهار ساعت دادم بهش روز اول

الهي نظر تو برنگردد/برگشتن روزگار سهل است❤️☺️