2733
2734
عنوان

ناموسایه امام علی امشب چقدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 74 پست

امشب بابام سرمو بوس کرد چون خواهرم بهم توهین‌کرد با بغض گفت نمیزارم احدی بهت بی احترامی کنه تا من هستم

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوست داشتم بابام بود براش دلبری میکردم.ناز میکردم

دوست داشتم مامانم بود سرمو میزاشتم روی پاهاش.چشمامو میبستم به یه خواب آروم میرفتم

افسوس که نیستن 

فقط یادشون تو قلبمو  تو ذهنم هست

افسوس که هرروز چشمام براشون خیسه.

😢😢😢

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738

بعضي كامنتا عجيب بوي جوگيري ميداد😐😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

کاش داشتم الان شونزده ساله ک ندارمش,بزرگترین کمبود زندگیم,اصلا بنظرم ادم تا بچس ک بابا نمیخواد,وقتی بزرگ میشه اولین دفه موقع خواستگاری,دومی موقع سرعقد,و سومین و همه مواقعی ک خانوم خونه خودتی اما دلت شکستس و میدونی هیج پناهی نداری کمبودشو حس میکنی,کلا وقتی بابامیره دخترم باید باهاش بره...

دختر پاییز

اگه منظورت بابای واقعیمه که من اهل لوس شدن نیستم چون هیچوقت نازم خریدار نداشت همیشه خودم افتادم و خودم پاشدم 

اگه هم منظورت حضرت علی هستش که از نظر خیلیا بابای مسلماناست

من امشب هیچ دعا و دلبری نکردم چون هیچوقت دیده نشدم کلا کشیدم کنار از از همه چیز

2706