1147
1267
عنوان

مراسم شب قدر

121 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها، من امشب مسجد دانشگاه شریف بودم

مراسم خیلی خوبی بود

اگه جایی میشناسید که مراسم خوبی داره معرفی کنید اگه دوست دارید برای شبای بعدی اگه جای بهتری بود برم

تا وقتی غیر ممکنو ممکن نکردی... در واقع کاری نکردی...

دعا کن منم برم دانشگاه دولتی قبول شم

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

خوشبحالت عزیزممم

جایی رو نمیشناسم وگرنه معرفی میکزدم

میشه لطفا شبهای بعد برام از ته دلت دعاکنی؟

خدایا قربونت برم میشه عشقمو بهم پس بدی؟!معجزتو نشونم میدی؟!لطفا برام صلوات بفرستین

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279
خوشبحالت عزیزممم جایی رو نمیشناسم وگرنه معرفی میکزدم میشه لطفا شبهای بعد برام از ته دلت دعاکنی؟

اگه قابل باشم حتما ، شما هم برای من دعا کن

حتما تهران هستیـ عزیزم تو ایران فقط یه شهر وجود نداره که اسمشو نمی گی😒

خب اخه دانشگاه شریف تهرانه دیگه ، فک کردم واضحه🤔☹

برا حاجت روائیت صلوات فرستادم

الهی فدات مهربون انشالله هرچی ازخدا میخای بهت بده ب حق این شب عزیز

خدایا قربونت برم میشه عشقمو بهم پس بدی؟!معجزتو نشونم میدی؟!لطفا برام صلوات بفرستین
اگه قابل باشم حتما ، شما هم برای من دعا کن

ان شالله خدا ارزوی قشنگته براورده کنه و مطمنم میکنه

8