2703
2553
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اينايي كه ميگن ما زشتيم يا خودمونو دوست نداريم

همش بخاطر اعتماد به نفسه

حتي اگه صورتشون خيلي زيبا ام نباشه بلاخره يه مدل ارايش هست كه به اونا بياد و خوشگلشون كنه 

منم قدم كوتاهه و ريزه ميزم قبلا دائم خودمو با اين و اون مقايسه ميكردم اذيت ميشدم حتي گريه ميكردم ولي الان از ظرافت خودم لذت ميبرم اينكه كمتر از سن ام نشون ميدم 

صورتمم يادگرفتم يه ارايش ملايم و قشنگ بكنم كه تو ذوق نزنه 

خودتونو دوست داشته باشين سليقه ها متفاوته و قرار نيست همه از شما خوششون بياد شما عروسك نيستين و فقط با يه نفر ازدواج ميكنين همون يه نفر بپسنده كافيه💜

سلام بر تو ای بهارِ مردم و شادابیِ دوران ها...#اللهم_عجل_لوليك_فرج🌸
2714
نگووووو من قصد دارم برم‌کوتاه کوتاه کنم خیلی می ریزه نازک شده

من ک خیلی خیلی پشیمونم اگ کوتاه میکنی چند سانت بزن جون بگیره من مردونه زدم چن روز باهاش خوش بودم ولی بعد خیلی پشیمون شدم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

عزیزم باطن باید زیبا باشه نه ظاهر من قیافم معمولیه نه خیلی خوشگلم نه زشتم ولی راضیم چن بار خاستم دماغمو عمل کنم بعدش پشیمون شدم گفتم شاید صلاحم این بوده در کل ناشکری نباید کرد 

به نظر من اونایی که با هزار جور عمل زیبایی و ارایش میخان قیافشونو تغییر بدن یه جور مصنوعی میشن انوار ماسک درست کردن صورتشونو عینه دلقکا اصلا به نظر من جذاب نمیشن قیافشون اخمالو میشه تو دل برو نمیشه بعدم خیلیا هستن دماغشون بزرگ دهنشون بزرگ ولی تو دل برو مهربون ادم عاشقشون میشه 

من از هیکلم متنفرم خیلی چاقم یه بار رفتم یه حا برای کار به خاطر چاقیم قبولم نکردن حالا نه اینکه فکر کنید کار خاصی بودا کار خدماتی

من براتون سرویس اشپزخونه و ملحفه میدوزم اینم شمارمه09035997408
2706