2703
2553
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست

وقتایی که دیر برای اصلاح برم آرایشگاه از خودم بدم میاد در غیر این صورت نه😍خودمو دوس دارم با همین قیافه و هیکل

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو محتاج نگاه دیگرانی مگه؟ نگو اینجور خوب نیست برای خودت باش

نه حساس شدم یکم 

اگه عمل هم انجام بدم واسه دل خودمه 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2720
2714

از وقتی بی پول شدیم احساس زشتی میکنم 

اصلا اعتماد به نفسم داغونه 

نمیتونم اونجور که دلم میخواد تیپ بزنم 

خدا هیچکسو از بالا به پایین نداره

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

آقااا این عمل های زیبایی چیه؟

این مدل آرایش‌ها چیه؟

مگه خدا مارو زیبا خلق نکرده؟

اصلا ما برای چی و برای کی باید زیبا باشیم؟

برا خانوادمون؟ پدر مادرمون؟ همسرمون؟ یا همه مردم

اصلا اگه همه مردم زیبا باشن مسخره نمیشه؟

اگه همه برای همدیگه زیبا باشن چی میشه؟

ما باید برای بعضیا زیبا باشیم نه همه

اصلا باید برای خیلیا زشت باشیم تاهم خودمون راحتتر باشیم هم اونا. مثلا اگه یه زنی انقدر خودشو خوشمل بکنه که وقتی تو خیابون راه میره، مردا برن تو درودیوار خوبه؟ بعضی وقتا زیبایی ما ونشون دادنش، زندگی یکی دیگه رو خراب میکنه. این کجاش خوبه؟

تو عروسی‌ها چه معنی داره زن‌ها از عروس آرایششون غلیظتر و ژیگول‌تر باشه، میگن یه داماده رفته بوده تو قسمت خانوما یه خانومی که خیلی رو خودش کار کرده بوده میاد از جلوش رد میشه، داماده میگه عجب اشتباهی کردم، من باید اینو میگرفتم

هیچ بچه ای برای پدر مادرش زشت نیست، هیچ پدر مادری هم برای بچش زشت نیست

موقع ازدواج هم یکی پیدا میشه همین ظاهرمونو میپسنده و میریم سر خونه زندگیمون

همینا آدمو زیبا بدونن خوبه دیگه؟

حالا ممد آقا بقال هم باید خوشش بیاد؟

زن عموی خارشوهر عمه بابامونم باید خوشش بیاد؟

به یه خواننده دماغ گنده ایرانی تو خارج گفته بودن چرا دماغتو عمل نمیکنی، گفته بود اگه عمل کنم که دیگه اولا این صدامو دیگه ندارم دوما دیگه یه آدم دیگه میشم، همین الانمو عشقه

بلند شو با دماغ گوشتیت برو تو جمع و به خوشگلی خودت افتخار کن. تو قشنگترین فرد برای پدر و مادرت ، همسرت و بچه هاتی، بقیه هم خوششون نیاد مهم نیست. والا....

الان مثلا من خوشگلم چی شده؟ جز اینکه وقتم گرفته بشه تو خیابون، ملت میفتن دنبالم آخه. نه بابا شوخی کردم تاحالا یه‌نفرم دنبالم نیفتاده😭 البته یه چند نفر از نزدیکانم بهم گفتن شبیه یوزارسیفم، ولی خدایی به آنخماهو یا پوتیفار بیشتر شبیهم تا یوزارسیف، حالا خداروشکر شبیه ریدامون نشدم😂

#حسین_دارابی

@hosein_darabi

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
2706