1147
1273
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13098 بازدید | 556 پست

از وقتی بی پول شدیم احساس زشتی میکنم 

اصلا اعتماد به نفسم داغونه 

نمیتونم اونجور که دلم میخواد تیپ بزنم 

خدا هیچکسو از بالا به پایین نداره

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

بله 😒😒😒 البته تو مجردی خیلی این حسو داشتم الان فقط دوربین جلو گوشی ک باز میشه این حسو دارم

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

آقااا این عمل های زیبایی چیه؟

این مدل آرایش‌ها چیه؟

مگه خدا مارو زیبا خلق نکرده؟

اصلا ما برای چی و برای کی باید زیبا باشیم؟

برا خانوادمون؟ پدر مادرمون؟ همسرمون؟ یا همه مردم

اصلا اگه همه مردم زیبا باشن مسخره نمیشه؟

اگه همه برای همدیگه زیبا باشن چی میشه؟

ما باید برای بعضیا زیبا باشیم نه همه

اصلا باید برای خیلیا زشت باشیم تاهم خودمون راحتتر باشیم هم اونا. مثلا اگه یه زنی انقدر خودشو خوشمل بکنه که وقتی تو خیابون راه میره، مردا برن تو درودیوار خوبه؟ بعضی وقتا زیبایی ما ونشون دادنش، زندگی یکی دیگه رو خراب میکنه. این کجاش خوبه؟

تو عروسی‌ها چه معنی داره زن‌ها از عروس آرایششون غلیظتر و ژیگول‌تر باشه، میگن یه داماده رفته بوده تو قسمت خانوما یه خانومی که خیلی رو خودش کار کرده بوده میاد از جلوش رد میشه، داماده میگه عجب اشتباهی کردم، من باید اینو میگرفتم

هیچ بچه ای برای پدر مادرش زشت نیست، هیچ پدر مادری هم برای بچش زشت نیست

موقع ازدواج هم یکی پیدا میشه همین ظاهرمونو میپسنده و میریم سر خونه زندگیمون

همینا آدمو زیبا بدونن خوبه دیگه؟

حالا ممد آقا بقال هم باید خوشش بیاد؟

زن عموی خارشوهر عمه بابامونم باید خوشش بیاد؟

به یه خواننده دماغ گنده ایرانی تو خارج گفته بودن چرا دماغتو عمل نمیکنی، گفته بود اگه عمل کنم که دیگه اولا این صدامو دیگه ندارم دوما دیگه یه آدم دیگه میشم، همین الانمو عشقه

بلند شو با دماغ گوشتیت برو تو جمع و به خوشگلی خودت افتخار کن. تو قشنگترین فرد برای پدر و مادرت ، همسرت و بچه هاتی، بقیه هم خوششون نیاد مهم نیست. والا....

الان مثلا من خوشگلم چی شده؟ جز اینکه وقتم گرفته بشه تو خیابون، ملت میفتن دنبالم آخه. نه بابا شوخی کردم تاحالا یه‌نفرم دنبالم نیفتاده😭 البته یه چند نفر از نزدیکانم بهم گفتن شبیه یوزارسیفم، ولی خدایی به آنخماهو یا پوتیفار بیشتر شبیهم تا یوزارسیف، حالا خداروشکر شبیه ریدامون نشدم😂

#حسین_دارابی

@hosein_darabi

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو تو یه کافه شلوغ می‌مونه! بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی، باید چشمهات را ببندی و از همه صداها بگذری و نشنویشون، بقیه صداها واست آزار دهنده میشه، صدا پچ پچ مردم، صدا خنده ها، گریه ها، صدا به هم خوردن فنجان ها، حتی صدای باد...تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم...
1279
1274

اينايي كه ميگن ما زشتيم يا خودمونو دوست نداريم

همش بخاطر اعتماد به نفسه

حتي اگه صورتشون خيلي زيبا ام نباشه بلاخره يه مدل ارايش هست كه به اونا بياد و خوشگلشون كنه 

منم قدم كوتاهه و ريزه ميزم قبلا دائم خودمو با اين و اون مقايسه ميكردم اذيت ميشدم حتي گريه ميكردم ولي الان از ظرافت خودم لذت ميبرم اينكه كمتر از سن ام نشون ميدم 

صورتمم يادگرفتم يه ارايش ملايم و قشنگ بكنم كه تو ذوق نزنه 

خودتونو دوست داشته باشين سليقه ها متفاوته و قرار نيست همه از شما خوششون بياد شما عروسك نيستين و فقط با يه نفر ازدواج ميكنين همون يه نفر بپسنده كافيه💜

گفتند:داروی دل چيست؟       گفت از مردمان دور بودن               تذكرة الاوليا
1226
نگووووو من قصد دارم برم‌کوتاه کوتاه کنم خیلی می ریزه نازک شده

من ک خیلی خیلی پشیمونم اگ کوتاه میکنی چند سانت بزن جون بگیره من مردونه زدم چن روز باهاش خوش بودم ولی بعد خیلی پشیمون شدم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی میشه نی نیمو صحیح و سالم بغل بگیرم؟خدایا شکرت بخاطره همه چی

عزیزم باطن باید زیبا باشه نه ظاهر من قیافم معمولیه نه خیلی خوشگلم نه زشتم ولی راضیم چن بار خاستم دماغمو عمل کنم بعدش پشیمون شدم گفتم شاید صلاحم این بوده در کل ناشکری نباید کرد 

به نظر من اونایی که با هزار جور عمل زیبایی و ارایش میخان قیافشونو تغییر بدن یه جور مصنوعی میشن انوار ماسک درست کردن صورتشونو عینه دلقکا اصلا به نظر من جذاب نمیشن قیافشون اخمالو میشه تو دل برو نمیشه بعدم خیلیا هستن دماغشون بزرگ دهنشون بزرگ ولی تو دل برو مهربون ادم عاشقشون میشه 

من از هیکلم متنفرم خیلی چاقم یه بار رفتم یه حا برای کار به خاطر چاقیم قبولم نکردن حالا نه اینکه فکر کنید کار خاصی بودا کار خدماتی

من براتون سرویس اشپزخونه و ملحفه میدوزم اینم شمارمه09035997408
1280