2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم ميدونم خونم كوچيكه اما مگه ما چندسالمونه اونم تو تهران خونه ٥٠متري بازم خوبه

کاش همینم من داشتم..همین که از مادر شوهر جدای .خداراشکر کن. 

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

انصافا این شخص دیگه دوست نیست :\\ البته اگه میشناسیش چون یه سری دوستا همیشه همچین حرفایی میزنن اما عذرشون پذیرفتس چون اصلا فکر نمیکنن به حرافشون.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2728
اره١٠٠متره پدرشوهرش واسشون ساخته

امیدوارم خدا ازش انتقام نگیره چون دلشکستن  تاوان داره 

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
اينم ازاون دستس كه فكر نميكنه

اول اینکه اصلا ناراحت نباش خونتون خیلیم خوبه ^_^ بعدم اگه از همون دستس به دل نگیر منم یه دوست اینجوری دارم دوسش دارم اتفاقا😍😅

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

منم خونه ام کوچیکه هر کی مهمون میاد خونم شبش باید مثل پازل هی اینور اونور کنم تا بتونم کنارهم جا بندازم بخوابن. ولی خوشحالم که توی جایی مثل تهرون یه سقف دارم که شش دنگ اش ماله خودمه که بتونم با آرامش توش زندگی کنم همیشه یه سری ها توی دوستو فامیل هستن که از حسادتشون نمیدونن چی بگن. خودتو ناراحت نکن باید بهش میگفتی مهم منم که حال دلم توی خونه ی کوچیکم خوبه و به این واقفم که داشته های ما آرزوهای دیگرانه خدا هر چی به آدم میده باید شکرگذار باشه کفر نعمت از آدم اون نعمتو میگیره و شکرش برکتشو چند برابر میکنه. دنیا همیشه روی یه پاشنه نمیچرخه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

منم سه سال تو ۴۸ متری زندگی کردم اونم مستاجر... تو تهران خیلیا سالها تو متراژ ۶۰ ۷۰ متر زندگی میکنن واقعا طبیعیه.... اصلا غصه نخور... بهش میگفتی بهتر از تو هستم که منت پدرشوهر رو سرته

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

میگفتی پس تو هم موشی که تو لونه موش تونستی وارد بشی!!!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خونه ما پنجاه و پنج متره تازه دو خوابم هست جالبه ك مال خودمونم نيست سازمانيه😂😂😂

منم تو خونه سازمانیم... قبلا هم تو ۴۸ متری زندگی میکردم... زندگی همینه دیگه باید ساخت

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706