2410
2553
عنوان

بچه ها شوهرم نمیاد دنبالم

| مشاهده متن کامل بحث + 7315 بازدید | 55 پست
اگه قراربود بیاد همین هفته که داشتم میمردم میومد  یه خبری میگرفت اصلا اولش به منزله ی قهر نرفت ...

همه ی مردها غرور‌ولجبازی دارن مال بعضیا کمه مال بعضیا متوسط ینی‌میشه باهاشون مدارا کرد متاسفانه بعضیا دیگه غیرقابل تحمل

باید ببینی ته دل شوهرت و ته دل خودت چی میخواد

هرچی‌شده و هرچی گذشته رو بریز دور باخودت الان این فکرو کن که الان میتونی بازم باهاش بمونی؟میتونی زندگی کنی؟اگه جوابت اره بود برگرد رابطه خانواده ها بعدیه مدت درست میشه اما پشیمونی توبعد جداشدن نه توهمسرتو دوس  داری از طرز نوشتنت معلومه یبار طرف اونو و حس خودتو میگیری یبار مقابل این دو قرارمیگیری

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه هر چی چت میکردم بعد یه هفته هی میگه زیاد حرف میزنی حرف زیادی میزنی و فلان

خب میدونی شاید یه جورایی به اونم برخورده دوس داشته توهرشرایطی چه مقصرباشه چه نباشه زنش پشت اون باشه

همه ی مردا عین بچن گاهی وقتا واقعا تخس میشن 

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
2456
چقدر اشتباهاتتون رو تکرار میکنید ..برای چی رفتی قهر اولا ؟؟؟بعد شما که میدونی تاب نمیاری چرا رفتی .. ...

چقد از ادمایی مثل شما خوشم میاد. منم بی سیاستم. خاک برسرم. 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
خونوادم چی بابامو کوچیک کرده بی ادبی کرده اونم بی دلیل

اشتباه کردی پیام دادی نباید میدادی اصلا با این کارت پروتر شد یعنی چ ک من نمیام دنبالت خودت میگی خانوادتو کوچیک کرده انقد بشین تا بیاد دنبالت 😑😑

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
2714
شوهرم خیلی سنگدله ازش خواهش کردم بیاد بابامو راضی کنه منو ببره قبول نمیکنه

هیچوقت خونه پدر رفتن خوب نیست خودتو ضعیف نشون دادی ببخشیدمگه بچه ای قهر کنی آخه 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       

من شوهرم دور از جون به خانواده ام مخصوصا بابا و مامانم چیزی بگه انم به قول شما بی دلیل اصلا میخواد با دلیل باشه از دلتنگی بمیرمم کوتاه نمیام 

خانواده ی من خط قرمز منن وحشتناک

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

یچه ها قهرکردن و رفتن خونه پدر تا حالا دردی هم از کسی دوا کرده؟؟ اصلا مکانیسمش چیه؟؟ چرا میرن قهر!! مخصوصا شما استارتر که میگی پشیمونی و دلت تنگ شده و حتی پیامم بهش دادی. پس براچی موندی اونور. بنظرم هیچ دردی رو دوا نمیکنه. اینکه مشکلاتو ب خانواد بکشونیم...الانم یا باید برگردی ک خیلی بد میشه برات. یا باید اینقددد بمونی تا بیاد...ک مطمئنا خیلی عذاب خواهی کشید 

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.
2706