2726
عنوان

بچه ها شوهرم نمیاد دنبالم

| مشاهده متن کامل بحث + 7353 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم اول اینک کاش پیام نمیدادی ولی حالاکه پیام دادی عیب نداره چون شایداین رابطه وزندگی انقدری برات ارزش داره که‌پاپیش گذاشتی 

دوم اینک باخودت بشین فکرکن ببین خوبی های شوهرت بیشتره بابدی هاش؟اگه تعدادخوبی هاش بیشتره ومیتونی بسازی عیب نداره برگرد ولی نه اگه میبینی نمیشه ونمیتونی همین حالاخودتوخلاص کن

زندگی بایه عمر زجر وعذاب وبدی  به جز درد واه وناله چیزی نداره

ولی اگه واقعا کنارش خوشی ونمیتونی ازش دس بکشی بروسرخونه زندگیت نگران خانوادت هم نباش اگه بدونن وببینن که واقعا خوشبختی اوناهم شادن وخوشحال همه خیروصلاح بچشونومیخوان.شوهرتم حالایه حرفی از ناراحتی و اعصبانیت زده بعدا توزندگیت میتونی اصلاحش کنی وبهش بفهمونی رفتارش اشتباه بود

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
2728
طفلی مامان و بابات پشتتن تو داری همه چی رو خراب میکنی غرور داشته باش برا خودت ارزش قایل شو بزار بهت ...

میدونم صدسالم بگذره نمیاد

نه خودش نه خونوادش تموم شد زندگیم از هم پاشید

یه روزی حال منم خوب میشه

اگه اخلاقاتون نمیخوره، دگ ادامه نده، مگه چندبار دنیا میای که سختی و تحقیر شدنو تحمل کنی!!! 

لباس بچگانه شیک و ژورنالی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت @artan.kids.wearاینستا و تلگرام@artankidswear 
۲۳

۲۰ سالمه سال پیش منم ماهی چند روز قهر میکردم میرفتم خونه بابام هم اونا ناراحت میشدن هم زندگیم سرد شده بود ، ولی تصمیم گرفتم آروم و عاقل رفتار کنم با هر حرفی جوش نیارم و حرف شوهرمو تا حدی گوش کنم البته متقابل اونم گوش میکنه الان 😊

بنفش رنگ قدرته ، عاشق رنگ بنفشم  💜
2706