1265
1267
عنوان

بچه ها شوهرم نمیاد دنبالم

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 53 پست

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

1279

اگه اخلاقاتون نمیخوره، دگ ادامه نده، مگه چندبار دنیا میای که سختی و تحقیر شدنو تحمل کنی!!! 

لباس بچگانه شیک و ژورنالی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت @artangalleri اینستا و تلگرام 
۲۳

۲۰ سالمه سال پیش منم ماهی چند روز قهر میکردم میرفتم خونه بابام هم اونا ناراحت میشدن هم زندگیم سرد شده بود ، ولی تصمیم گرفتم آروم و عاقل رفتار کنم با هر حرفی جوش نیارم و حرف شوهرمو تا حدی گوش کنم البته متقابل اونم گوش میکنه الان 😊

پنبه در گوش نهیم از هیاهوی این وآن 🍁
1274
اگه قراربود بیاد همین هفته که داشتم میمردم میومد  یه خبری میگرفت اصلا اولش به منزله ی قهر نرفت ...

همه ی مردها غرور‌ولجبازی دارن مال بعضیا کمه مال بعضیا متوسط ینی‌میشه باهاشون مدارا کرد متاسفانه بعضیا دیگه غیرقابل تحمل

باید ببینی ته دل شوهرت و ته دل خودت چی میخواد

هرچی‌شده و هرچی گذشته رو بریز دور باخودت الان این فکرو کن که الان میتونی بازم باهاش بمونی؟میتونی زندگی کنی؟اگه جوابت اره بود برگرد رابطه خانواده ها بعدیه مدت درست میشه اما پشیمونی توبعد جداشدن نه توهمسرتو دوس  داری از طرز نوشتنت معلومه یبار طرف اونو و حس خودتو میگیری یبار مقابل این دو قرارمیگیری

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
تازه هر چی چت میکردم بعد یه هفته هی میگه زیاد حرف میزنی حرف زیادی میزنی و فلان

خب میدونی شاید یه جورایی به اونم برخورده دوس داشته توهرشرایطی چه مقصرباشه چه نباشه زنش پشت اون باشه

همه ی مردا عین بچن گاهی وقتا واقعا تخس میشن 

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
1264
خونوادم چی بابامو کوچیک کرده بی ادبی کرده اونم بی دلیل

اشتباه کردی پیام دادی نباید میدادی اصلا با این کارت پروتر شد یعنی چ ک من نمیام دنبالت خودت میگی خانوادتو کوچیک کرده انقد بشین تا بیاد دنبالت 😑😑

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشاالاه همگی این حسو تجربه کنین😘😘همسریییی عاشقتتتتتتم😘 خوشحالم ک خانواده ی کوشولومون ۳ نفره شد🤩🤩❤خدایا شکرررت😊
1280