1421
1411
عنوان

بچه ها شوهرم نمیاد دنبالم

1080 بازدید | 55 پست

همونی ام که یه هفته قهر کردم اومدم خونه بابام

امشب یواشکی به شوهرم پیام دادم با اونهمه تهمت و بدوبیراه که به خودم و خونوادم گفته میگه خودت برگرد 

اگه فکر میکنی میام دنبالت اشتباه میکنی 

هنوز داغه برگرد وگرنه سرد بشه برگشتن سخت تره

نمیدونم جدا بشم یا اگه برگردم خونوادم چی

یه روزی حال منم خوب میشه

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432

بچه داری؟

اگه بچه نداری پس غرور نداری 

اجازه نده اینجوری باهات حرف بزنه

چرا پیام دادی؟ بزار بیاد منتتو بکشه 

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1394

چقدر اشتباهاتتون رو تکرار میکنید ..برای چی رفتی قهر اولا ؟؟؟بعد شما که میدونی تاب نمیاری چرا رفتی ...حالاهم که رفتی پیام دادی بیا منو ببر ...منم بودم امکان نداشت بیام چون میدیدم تازه حق با منه و زنم پشیمونم هست ...خیلی بی سیاستی خیلی زیاد 

1387

منم بودم کسی این همه خواهانم بودم نیومدم دنبالش چون خودش با پای خودش میاد😆

دخترم منتظرتم تو با آومدنت دلم شاد میکنی سالهاس دلم خواهرمیخاست وختی خواهرها میدیم حسرت میخوردم ولی الان هم من خواهر دارم هم دخترم 

عزیزدلم اول اینک کاش پیام نمیدادی ولی حالاکه پیام دادی عیب نداره چون شایداین رابطه وزندگی انقدری برات ارزش داره که‌پاپیش گذاشتی 

دوم اینک باخودت بشین فکرکن ببین خوبی های شوهرت بیشتره بابدی هاش؟اگه تعدادخوبی هاش بیشتره ومیتونی بسازی عیب نداره برگرد ولی نه اگه میبینی نمیشه ونمیتونی همین حالاخودتوخلاص کن

زندگی بایه عمر زجر وعذاب وبدی  به جز درد واه وناله چیزی نداره

ولی اگه واقعا کنارش خوشی ونمیتونی ازش دس بکشی بروسرخونه زندگیت نگران خانوادت هم نباش اگه بدونن وببینن که واقعا خوشبختی اوناهم شادن وخوشحال همه خیروصلاح بچشونومیخوان.شوهرتم حالایه حرفی از ناراحتی و اعصبانیت زده بعدا توزندگیت میتونی اصلاحش کنی وبهش بفهمونی رفتارش اشتباه بود

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
1391