2703
2553
عنوان

بیاین آرزوهامونو بنویسیم سال بعد به این تاپیک سر بزنیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3612 بازدید | 537 پست
شوهرم تو کارش موفق بشه و بچه هام سالم باشن و خونه بخرم در کل حال دلمون خوب باشه و اوضاع نابسامان ممل ...

الهی آمین 🙌🙌🙌😊

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
سلام من از ته دل ارزو میکنم سال دیگه این موقع شوهرم خوب خوب خوب شده تو خونه ی خودمونیم  دو روز ...

ارزو میکنم چند ماه بعد عروسیم برم ای وی اف کنم دو قلو حامله شم فقط ققط تن سالم واسه خانوادمو خودم 

اجیمم نامزد بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم تو کارش موفق بشه و بچه هام سالم باشن و خونه بخرم در کل حال دلمون خوب باشه و اوضاع نابسامان ممل ...

آرامش ، سلامتی پدر و مادرم و همیشه خدا بهم نظر داشته باشه خدا نظر لطفش باشه هر آرزویی برآوردس  

بنفش رنگ قدرته ، عاشق رنگ بنفشم  💜
چه باحال من ارزوهای مادیمو مینویسم ارزو دارم سال دیگه این موقع با تن سالم و دل خوش تو خونه ۱۵۰ متر ...

ای جااااااااان  ان شاالله  که بهشون میرسی😊😊🙌🙌

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2456

اول بچه  صالح وسالم دوما کار خوب ودولتی براشوهرم سوم صاحب خونه شدن چهارم رفتن به شهر مورد علاقه ام اوضاع مردم کشورم درست بشه همه شاد وخوشحال وتورفاه باشن به حق حضرت زهرا

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
2714

چه تاپیک جالبی خیلی حس خوبی بهم داد 

واسه همه حسای خوبت مرسی اسی جون

من ارزو میکنم سال دیگه این موقع خونمو عوض کرده باشم و تو محله بهتری خونه بهتری بخرم و بچم کلاس اولشو اونجا بره انشالاه و همسایه های خوبی داشته باشم دقیقا برعکس این خونم 

شوهرمم توی کارش خیلی پیشرفت کنه و درامدش خیلی بالاتر بشه انشالاه

میدونم اگه خدای مهربون بخواد هر کاری ممکنه پس من ازش میخوااااممم با تمام وجودم 

من خیلی چیز میخوام 

اول ظهور امام زمان

دوم سلامتی و آرامش🧘‍♀️🛀

سوم عاقبت بخیری

چهارم  خونه و ویلا 🏫

پنجم  اولاد سالم و صالح👶🤰🤱👼

ششم رابطه خوب با همسرم یا یه شوهر خوب 💏👰🤦‍♀️😅

هفتم موفقیت در کارهاتحصیلی و شغلی و اقتصادی و اجتماعی و..

هشتم سفرهای زیارتی سیاحتی اروپایی و داخلی 

نهم طول عمر با عزت برای رسیدن به آرزوها 😍

کارای مهاجرت منو مامانم سرعت پیدا کنه کاری که میخوامو راه اندازی کنم دوتا بچه به سرپرستی بگیرم الهی ...

چقدر آرزوی خوبی ان شاالله  به همه خواسته هات میرسی😍😍😍

اون خیلی طولانی بود حالا مختصر مینویسم😁😁😁 دانشگاه 😍 بچه دارشدن دومورد خاص😍

ان شاالله دلت رو خدا خودش شاد کنه😍😍🙌

زن داداشم حامله بشه داداشم توی کنکور قبول بشه شوهرم اخلاقش عالی بشه نمازوروزه اش مرتب بشه پسرم همیشه ...

ان شاالله 🙌🙌🙌

2706