2726
عنوان

بیاین آرزوهامونو بنویسیم سال بعد به این تاپیک سر بزنیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3612 بازدید | 537 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وزنم 58 کیلوه .محل زندگیمم یه شهری بهتر از اینجاست حالمم بهتر از الانه  ولی تاپیکو چطور پید ...

بزن جز علاقه مندی هات دوست خوبم

البته اگر دوست داری😊

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2728

چه باحال

من ارزوهای مادیمو مینویسم

ارزو دارم سال دیگه این موقع با تن سالم و دل خوش تو خونه ۱۵۰ متریه دو خوابه که خیلی راحت خریدیمش و خیلی آفتابگیره ..همسایه های خوب و با فرهنگ داره ..و تو محله ای که دوسش دارم هست، تا سحر احیا بگیرم 

من اول ارزو میکنم

اقا ک ظهور کرده انشاالله در اینده نزدیک شرمندش نباشم

خدا آبرو و عزتمونو با آرامشون حفظ کنه

خودش عاقبتمونو بخیر کنه

تن و فکرمون آسوده باشه ان شاالله

حسرت هیچی و هیچ وقت ب دلمون نباشه

عمر پدر و مادرمون بلللللند و با عزت باشه

همه منتظرای نی نی، نی نی دار شن الهی

مریضا حالشون خوب شه

بی خونه ها خونه دار شن الهی

بی شوهرا شوهر دارشن

رزق و روزی معنوی و مادی هممون زیاد شه

حاجت دارا حاجت روا بشن الهی

خدا خودش مملکتمون رو نجات بده

بی کارا برن سر کار الهی

بابام ترفیع رتبه بگیره

مامانم کارش خوب شه

منم برم یه  رشته و دانشگاه عالی

داداشمم موفق باشه

خانوادمم در پناه خودش بخصوص زندگیم سلامت باشن

و......

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

کارای مهاجرت منو مامانم سرعت پیدا کنه کاری که میخوامو راه اندازی کنم دوتا بچه به سرپرستی بگیرم

الهی آمین🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

آرزوهای همتون براورده شه🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

زن داداشم حامله بشه داداشم توی کنکور قبول بشه شوهرم اخلاقش عالی بشه نمازوروزه اش مرتب بشه پسرم همیشه سالم وخوش اخلاق باشه انشالله این بار قرعه هامون زود دربیادوخوب بتونیم ازش استفاده کنیم برادرشوهرهام موفق باشن داداش وخواهرم توی درساشون موفق باشن حال عمه هام همیشه خوب باشه پدرم همیشششششه سالم تن درست باشه رزق وروزی حلال خیروبرکت دل خوش تن سالم (...)نصیب همه خانوادها بعد نصیب خانواده ما وپدروپدرشوهرم وازهمه مهم تر ظهور اقاالهی امین 

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

سال دیگه این موقع دخترم حالش خوبه خوب شده.ی خونه خوبم همونجایی ک میخام خریدیم داریم داخلش زندگی میکنیم.خیلی خوشبختیم ۴ نفری باهم.ی آرزو دیگه هم دارم ک اونو نمیتونم بگم اما تو دلمه.انشالله به همش میرسم

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706