1428
1389
عنوان

بیاین آرزوهامونو بنویسیم سال بعد به این تاپیک سر بزنیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2876 بازدید | 455 پست

خدا سال دیگ اون کسیو ک امشب دارم ازدلتنگیش گریه میکنمو بهم بده..میدونم رسیدنم بش غیر ممکنه و اون حتی دیگ بم فکرم نکنه ولی اگ خدا بخاد میتونه همه چیو جور کنه مگ نه؟؟از ته دلت برام دعا کن ک سال دیگ ک این تایپیکو دیدم دلشته باشمش

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

یه نینی دخمل سالم و خوشکل و گوگولی از خدا میخوام. حالا پسرم شد عیب نداره فقط یه نینی سالم خدابهم بده. و تکلیف کارشوهرم معلوم شه. مریضمون شفاپیدا کنه. دو مورد ازدواجی خیلی خاص و سن بالا (بالای۴۰ سال.دختر)داریم که شرایط زندیشون طوریه ک ازدواج خیلی کمکشون میکنه هرکی کامنتو دید امشب دعاشون کنه. 

1390
سلام من از ته دل ارزو میکنم سال دیگه این موقع شوهرم خوب خوب خوب شده تو خونه ی خودمونیم  دو روز ...

ارزو میکنم چند ماه بعد عروسیم برم ای وی اف کنم دو قلو حامله شم فقط ققط تن سالم واسه خانوادمو خودم 

اجیمم نامزد بشه

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم تو کارش موفق بشه و بچه هام سالم باشن و خونه بخرم در کل حال دلمون خوب باشه و اوضاع نابسامان ممل ...

آرامش ، سلامتی پدر و مادرم و همیشه خدا بهم نظر داشته باشه خدا نظر لطفش باشه هر آرزویی برآوردس  

پنبه در گوش نهیم از هیاهوی این وآن 🍁

اول بچه  صالح وسالم دوما کار خوب ودولتی براشوهرم سوم صاحب خونه شدن چهارم رفتن به شهر مورد علاقه ام اوضاع مردم کشورم درست بشه همه شاد وخوشحال وتورفاه باشن به حق حضرت زهرا

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
1394

چه تاپیک جالبی خیلی حس خوبی بهم داد 

واسه همه حسای خوبت مرسی اسی جون

من ارزو میکنم سال دیگه این موقع خونمو عوض کرده باشم و تو محله بهتری خونه بهتری بخرم و بچم کلاس اولشو اونجا بره انشالاه و همسایه های خوبی داشته باشم دقیقا برعکس این خونم 

شوهرمم توی کارش خیلی پیشرفت کنه و درامدش خیلی بالاتر بشه انشالاه

میدونم اگه خدای مهربون بخواد هر کاری ممکنه پس من ازش میخوااااممم با تمام وجودم 

1403

من خیلی چیز میخوام 

اول ظهور امام زمان

دوم سلامتی و آرامش🧘‍♀️🛀

سوم عاقبت بخیری

چهارم  خونه و ویلا 🏫

پنجم  اولاد سالم و صالح👶🤰🤱👼

ششم رابطه خوب با همسرم یا یه شوهر خوب 💏👰🤦‍♀️😅

هفتم موفقیت در کارهاتحصیلی و شغلی و اقتصادی و اجتماعی و..

هشتم سفرهای زیارتی سیاحتی اروپایی و داخلی 

نهم طول عمر با عزت برای رسیدن به آرزوها 😍

کارای مهاجرت منو مامانم سرعت پیدا کنه کاری که میخوامو راه اندازی کنم دوتا بچه به سرپرستی بگیرم الهی ...

چقدر آرزوی خوبی ان شاالله  به همه خواسته هات میرسی😍😍😍

1391