2410
2553
عنوان

مامانایی که بچه ۲ ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3322 بازدید | 95 پست

قبل ازمایش از کجا بفهمیج که کمبود آهن داره؟ من یه روز در مین گوشت قرمز میریزم تو غذاش  ولی کلا آهن نمیدم ممکنه کم خون باشه؟

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل ازمایش از کجا بفهمیج که کمبود آهن داره؟ من یه روز در مین گوشت قرمز میریزم تو غذاش  ولی کلا ...

یکساعت قبل بعد و همراه گوشت اگه ماست نمیدی پس کم خون نیست بستگی به عادات غذایی هم داره باید رعایت شه

2456
عزیزم از کجا میشه فهمید اصله ؟من از بازار گرفتم 

منم بلد نیستم.خواهر زنعموم خودش تو شهرستان درست میکنه گفتم واسم بفرسته.اتفاقا منم رفتم چند جاشیره خرمااصل بگیرم بلد نبودم.زنگ زدم دوستم از بندرعباس واسم بخره بفرسته.بحدا دیگه خسته شدم از دارو.😢

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
یکساعت قبل بعد و همراه گوشت اگه ماست نمیدی پس کم خون نیست بستگی به عادات غذایی هم داره باید رعایت شه

نه نمیدم این چیزارو رعایت میکنم خیلی

منم بلد نیستم.خواهر زنعموم خودش تو شهرستان درست میکنه گفتم واسم بفرسته.اتفاقا منم رفتم چند جاشیره خر ...

وای بندر عباس خیلی دوره من از کجا بگیرم 😭

2714
آخه شیر خودش لبنیاته مگه مانع جذب آهن نمیشه؟

منم به شیر شک دارم.ازش شربت درست کن.مثل آبمیوه بریز تو ظرفش بده دستش بخوره.بچه من عاشق کره عساه میخوام بجای عسل قالب کنم بهش😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
وای بندر عباس خیلی دوره من از کجا بگیرم 😭

منم تهرانم😢ولی اونجا خب مرکزشه دیگه.اصلش زیاده حتما.

خانما سه شیره روزی دو قاشق چای خوری واسه بچه کافیه ، من مدتی به بچم دادم تنها راهش اینه یه زره با آب رقیق کنید بچرو بزور بگیرین و سرنگو خالی کنید تو حلقشون 😅با همین روش به من تو بچگی شربت سرما خوردگی میدادن😢😢😢

خانما سه شیره روزی دو قاشق چای خوری واسه بچه کافیه ، من مدتی به بچم دادم تنها راهش اینه یه زره با آب ...

وای منم داروهاشو همینجوری میدم دلمم میسوزه براش خخخ

خانما سه شیره روزی دو قاشق چای خوری واسه بچه کافیه ، من مدتی به بچم دادم تنها راهش اینه یه زره با آب ...

شماکه دادی مارا از تاثیرات آن سه شیره آگاه همی ساز🤔

عزیزم تاثیری هم داشت؟ مثلا برای کم خونیش یا رشد قد و وزنش

2706