2726
عنوان

مامانایی که بچه ۲ ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3337 بازدید | 95 پست

مولتی سانستول : بهبود شکل گیری استخوان و دندان،تقویت و رشد

سندروس پلاس :تقویت و رشد

ایمیونس :تقویت سیستم ایمنی،افزایش اشتها و انرژی

کیندر:تقویت سیستم ایمنی ،بهبود رشد جسمی و ذهنی،بهبود اشتها،سلامت پوست مو و ناخن

فروگلوبین :درمان کم خونی ،بهبود اشتها و افزایش وزن

کیدی کر:تقویت سیستم ایمنی ،افزایش اشتها،وزن گیری،تقویت حافظه،بهبود رشد جسمی،سلامت پوست و مو

عزیزم سریعترین و موثرترین راه رو بهت میگم.همه این داروهارو بریز بره.شیره خرماو توت و انگور.این سه شی ...

سه شیره دارم اتفاقا با چی بدم بخوره خیلی شیرینه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم سریعترین و موثرترین راه رو بهت میگم.همه این داروهارو بریز بره.شیره خرماو توت و انگور.این سه شی ...

آرتیشو خوبه؟؟

اکه نه این سه شیره ای‌که میگی رو میشه با ای قاطی کنم بدم بخوره؟

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
روزی چه قدر بدیم چون نمیخوره باید به زور بریزم دهنش با سرنگ

مثل بقیه مکمل ها بده.فکر کنم ۵ سی سی خوب باشه.🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
آرتیشو خوبه؟؟ اکه نه این سه شیره ای‌که میگی رو میشه با ای قاطی کنم بدم بخوره؟

آرتیشو چیه؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بچت چن شالشه و اینکه چند قطره میدی ؟ و اینکه بایذ با نسخه ی پزشک باشه؟؟؟ زیتک پلاز جقد باید داد؟

عزیزم پسرم الان ۴ساله ونیمشه. دوستم این شربتو پیشنهاد داد و من با تجویزدکترش بهش دادم یادم نیست چقد بهش میدادم . زینک پلاز بهش ندادم اونو اطلاع ندارم اما واقعا از فروگلوبین راضی بودم چون دندوناش سالم موند دختر یکی از دوستام دندوناش اکثرا سیاه شدن دوستم به دخترش ایرویت داد

آرتیشو خوبه؟؟ اکه نه این سه شیره ای‌که میگی رو میشه با ای قاطی کنم بدم بخوره؟

من خیلی دارو ریختم تو حلق بچم.دیگه خسته شدم.بچه منم دوسالشه حدود ۱۳ کیلوست.تو فامیلامون هرکی بچش تمل و درشت و سالمه میگه من سه شیره میدم بهش.همه تعریف میکنن.سفارش دادم از شهرستان اصلشو واسم آوردن میخوام شروع کنم بدم‌.هرکی داده خیلی راضبه.

من خیلی دارو ریختم تو حلق بچم.دیگه خسته شدم.بچه منم دوسالشه حدود ۱۳ کیلوست.تو فامیلامون هرکی بچش تمل ...

عزیزم از کجا میشه فهمید اصله ؟من از بازار گرفتم 

شربت خونساز

من اینو ندادم ولی میم دادم.سیدرال دادم.آیروویت دادم.زینکو ویت دادم.زینگامان دادم.کیندر دادم.ولی تغییری نمیکنه.بهتر نمیشه.میخوام سه شیره شروع کنم بدم.

2706