1147
1273
عنوان

مامانایی که بچه ۲ ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 95 پست

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

بچت چن شالشه و اینکه چند قطره میدی ؟ و اینکه بایذ با نسخه ی پزشک باشه؟؟؟ زیتک پلاز جقد باید داد؟

عزیزم پسرم الان ۴ساله ونیمشه. دوستم این شربتو پیشنهاد داد و من با تجویزدکترش بهش دادم یادم نیست چقد بهش میدادم . زینک پلاز بهش ندادم اونو اطلاع ندارم اما واقعا از فروگلوبین راضی بودم چون دندوناش سالم موند دختر یکی از دوستام دندوناش اکثرا سیاه شدن دوستم به دخترش ایرویت داد

1258
آرتیشو خوبه؟؟ اکه نه این سه شیره ای‌که میگی رو میشه با ای قاطی کنم بدم بخوره؟

من خیلی دارو ریختم تو حلق بچم.دیگه خسته شدم.بچه منم دوسالشه حدود ۱۳ کیلوست.تو فامیلامون هرکی بچش تمل و درشت و سالمه میگه من سه شیره میدم بهش.همه تعریف میکنن.سفارش دادم از شهرستان اصلشو واسم آوردن میخوام شروع کنم بدم‌.هرکی داده خیلی راضبه.

من خیلی دارو ریختم تو حلق بچم.دیگه خسته شدم.بچه منم دوسالشه حدود ۱۳ کیلوست.تو فامیلامون هرکی بچش تمل ...

عزیزم از کجا میشه فهمید اصله ؟من از بازار گرفتم 

1274

قبل ازمایش از کجا بفهمیج که کمبود آهن داره؟ من یه روز در مین گوشت قرمز میریزم تو غذاش  ولی کلا آهن نمیدم ممکنه کم خون باشه؟

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
قبل ازمایش از کجا بفهمیج که کمبود آهن داره؟ من یه روز در مین گوشت قرمز میریزم تو غذاش  ولی کلا ...

یکساعت قبل بعد و همراه گوشت اگه ماست نمیدی پس کم خون نیست بستگی به عادات غذایی هم داره باید رعایت شه

عزیزم از کجا میشه فهمید اصله ؟من از بازار گرفتم 

منم بلد نیستم.خواهر زنعموم خودش تو شهرستان درست میکنه گفتم واسم بفرسته.اتفاقا منم رفتم چند جاشیره خرمااصل بگیرم بلد نبودم.زنگ زدم دوستم از بندرعباس واسم بخره بفرسته.بحدا دیگه خسته شدم از دارو.😢

1264
یکساعت قبل بعد و همراه گوشت اگه ماست نمیدی پس کم خون نیست بستگی به عادات غذایی هم داره باید رعایت شه

نه نمیدم این چیزارو رعایت میکنم خیلی

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
منم بلد نیستم.خواهر زنعموم خودش تو شهرستان درست میکنه گفتم واسم بفرسته.اتفاقا منم رفتم چند جاشیره خر ...

وای بندر عباس خیلی دوره من از کجا بگیرم 😭

1252