1265
1267
عنوان

مامانایی که بچه ۲ ساله دارن

543 بازدید | 95 پست

سلام پسرم ۲ سالشه و تقریبا ۱۳ کیلو هستش ، مقداری کمبود آهن داره فردا میخوام واسش مولتی ویتامین بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم دکترش براش 

سانستول و سندروس پلاس زینک رو نوشته

علاوه بر اون دوتا بین ایمیونس ، کیندر ژل رویال ،فروگلوبین، و کیدی کر موندم نمیدونم کدوم رو بگیرم اگه تجربه ای دارید میشه راهنمایی کنید؟به نظرتون کدوم براش بهتره کدومو بگیرم بنابر تجربه ی شخصیتون 

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

من هم کیندر و فروگلوبین دادم....بنظرم فروگلوبین بهتره چون اشتهاشم زیاد میکنه

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

وزنش که خوبه شکر خدا

اصلا نمیشه بنا بر تجربه شخصی افراد مکمل انتخاب کرد، باید بگیری ببینی کدوم بهش میسازه

دوستان خوب من مادر شدن یا پدر شدن که کاری ندارد، وقتی یک زن و یک مرد با هم می خوابند پدر و مادر می شوند،به همین سادگی و من فکر نمیکنم این کار، کار مهمی باشه. پدر ومادر بودن وقتی است که شما پدری و مادری کنید، پدری و مادری به معنی تولید مثل نیست، آن کار را حیوانات و گیاهان هم می کنند و افتخاری هم ندارد.پدر و مادر هیچ حقی ندارند ، پدر و مادر فقط و فقط وظیفه و مسئولیت دارند، و وظیفه و مسئولیت شما به عنوان پدر و مادر سلامتی بچه هایی است که شما تصمیم گرفتید آنها را به این دنیا بیاورید. 
8
1167

مولتی سانستول : بهبود شکل گیری استخوان و دندان،تقویت و رشد

سندروس پلاس :تقویت و رشد

ایمیونس :تقویت سیستم ایمنی،افزایش اشتها و انرژی

کیندر:تقویت سیستم ایمنی ،بهبود رشد جسمی و ذهنی،بهبود اشتها،سلامت پوست مو و ناخن

فروگلوبین :درمان کم خونی ،بهبود اشتها و افزایش وزن

کیدی کر:تقویت سیستم ایمنی ،افزایش اشتها،وزن گیری،تقویت حافظه،بهبود رشد جسمی،سلامت پوست و مو

عزیزم سریعترین و موثرترین راه رو بهت میگم.همه این داروهارو بریز بره.شیره خرماو توت و انگور.این سه شی ...

سه شیره دارم اتفاقا با چی بدم بخوره خیلی شیرینه

عزیزم سریعترین و موثرترین راه رو بهت میگم.همه این داروهارو بریز بره.شیره خرماو توت و انگور.این سه شی ...

آرتیشو خوبه؟؟

اکه نه این سه شیره ای‌که میگی رو میشه با ای قاطی کنم بدم بخوره؟

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
1252